BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  कुम्भ राशी

  कुम्भ राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  कुम्भ ( गु,गे,गो,सा,सि,सु,से,सो,द) :-

  सत्रु बलबान हुने समय छ सचेत भएर मात्रै अगाडी बढ्नुहोला । मानसम्मानमा आच आउन सक्नेछ । विद्यार्थीको लागि समय खासै अनुकुल देखिन्न , मिहेनत वृद्दि गर्नुपर्ने समय छ । अल्पकालीन योजना बनाएता पनि यस्तो समयमा दीर्घकालीन निर्णय नलिदा नै उत्तम हुनेछ । ठेक्कापट्टाको काममा समय प्रतिकुल रहेको छ । कलाकार अनि फ्लिमी क्षेत्रको लागी समय मध्यम फलदायी रहेको छ । गैर-सरकारी संसस्थाबाट प्रसस्तै लाभ लिन सक्नुहुनेछ । मावलीको साथ र सल्लाह मिल्ने समय छ । जस्तापाता तथा सिसाको व्यवशायबाट सोचेअनुकुल लाभ हुन् गाह्रो पर्नेछ । नया साथी नाबनाउना नै उत्तम हुनेछ । पाइल्स तथा पेटको समस्याले पिरोल्न सक्नेछ ।

  हलेसी #ज्योतिष #परामर्श #केन्द्र

  (पशुपति ,काठमाडौ ) 9842682018

  मीन राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १३२३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्