BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र २ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  कुम्भ राशी

  कुम्भ राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  कुम्भ ( गु,गे,गो,सा,सि,सु,से,सो,द) :-

  आफूले नगरेका कामहरुको समेत दोष आफूमाथि आउने समय छ । सन्तानहरु टाढिएर जाने समय आएको छ । शिक्षामा समय अनुकूल रहनुको साथै परिक्षार्थीको लागि समय अनुकुल नै रहेको छ । प्रेम सम्बन्धमा समय अनुकुल रहेको छ । स्वस्थमा केहि सुधार भइ पुरानो रोगबाट उन्मुक्ति मिल्ने समय रहेको छ । तरकारी तथा फलफूलको व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । फिल्मी क्षेत्रको लागी समय अनुकुल रहेको छ । गैरसरकारी संघ–सस्थाबाट प्रसस्तै लाभ लिन सक्नुहुनेछ । बिलाशिताका वस्तुको कारोबारमा खर्च भएता पनि मनमा उत्साह वृद्दि हुनेछ । इन्जिनियर तथा निर्माण ब्यबसायीहरुको लागि समय अनुकुल रहेको छ । मांगलिक कार्यमा सहभागी बन्ने समय छ । गुरुजनको सल्लाहमा गरेको कामले सार्थकता प्राप्ति गर्नेछ । खोजमुलक कामबाट प्रसस्तै लाभ लिन सक्नुहुने समय आएको छ । खेलकुद क्षेत्रबाट सोचे अनुरुप नै लाभ मिल्नेछ । आल्मुनियम व्यवशाय फस्टाउने समय देखिन्छ । नेतृत्वमा केहि आलोचना भएता पनि जित तपाइकै हुने देखिन्छ ।

   

  हलेसी #ज्योतिष #परामर्श #केन्द्र

  (पशुपति ,काठमाडौ ) 9842682018

  मीन राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ११८३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्