BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ आषाढ ११ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मकर राशी

  युवा ज्योतिष ऋषिराज घिमिरे साउन १९, २०७३

  मकर (भो,जा,जि,जू,जे,जो,ख,खि,खु,खे,खो,गा,गी) :-

  प्रसासनिक काममा समय अनुकुल रहेको छ । बादबिदामा जित तपाइको हुने समय छ । रमझममा नै समय व्यतित हुनेछ । छोटो भएपनि कस्टकर यात्रामा निक्लिनुपर्ने हुन सक्नेछ । हिंश्रक जनावाको टोकाई बाट बच्नु पर्ने समय छ । बोलीको प्रभाव सकारात्मक भएर जानेछ । स्वास्थ्य समस्याहरु हल भएर जाने समय देखिन्छ । स्त्रीको सहयोगमा गरेको कामले सार्थकता प्राप्ति गर्नेछ । मांगलिक कार्यमा सहभागी हुने समय देखिन्छ । सवारीसाधन खरिद गर्दा होस् चाहे चलाउदा समय सहज भएर आएको छ । नजिकैको आफ्नो विस्वासिलो मान्छे बाट ठुलै ढोका हुन सक्नेछ । माछा पालन व्यवशाय फस्टाएर जानेछ ।

   

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

  कुम्भ राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

   

  ८१४ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्