BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र २ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मकर राशी

  युवा ज्योतिष ऋषिराज घिमिरे साउन १९, २०७३

  मकर (भो,जा,जि,जू,जे,जो,ख,खि,खु,खे,खो,गा,गी) :-

  हप्ताको प्रादुर्भावमा पुरानो रोग बल्झिएर समस्या दिन सक्ने छ । मित्रजनबाट धोका हुन सक्नेछ तथा बन्नुपर्ने कामहरु नबन्दा मनमा तनाव उत्पन्न हुन सक्नेछ । सुन तथा शेयर व्यवशायमा कारोबार नगरेको नै उत्तम हुने देखिन्छ । प्रयास गर्दा बैदेशिक रोजगार र अध्ययन समबन्धि कामहरु सहजै बन्ने देखिन्छ । हप्ताको मध्य भाग खोज तथा अनुसन्धानात्मक काममा समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । उद्योग व्यवशायबाट मनग्य लाभ लिन सक्ने समय आएको छ । सरकारी कामहरु बन्न मुस्किल पर्ने समय छ । राजनैतिक सल्लाहकार तथा विश्लेषकहरुको लागि भने अनुकुल समय छ । सामाजिक क्षेत्रबाट सम्मान मिल्ने देखिन्छ । विधुतीय सामाग्रीको व्यवशाय तथा जलस्रोतमा लगानी गर्न समय अनुकुल रहेको देखिन्छ ।

   

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

  कुम्भ राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

   

  ९४९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्