BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मकर राशी

  युवा ज्योतिष ऋषिराज घिमिरे साउन १९, २०७३

  मकर (भो,जा,जि,जू,जे,जो,ख,खि,खु,खे,खो,गा,गी) :-

  पति-पत्नी विचको सम्बन्धमा सुधार भएर जाने समय छ । सेना-पुलिसको काममा सहजता छाउने समय छ । नया गरगहना खरिद गर्नको लागि समय अनुकुल समय देखिन्छ । नजिकैका पात्रहरुको सहयोग महत्वपूर्ण रहनेछ । गोडाको समस्याले पिरोल्न सक्नेछ । रास्ट्रीय तथा अन्तरास्ट्रिय व्यवशाय फस्ताउदै जानेछ । सामाजिक रुपमा ठूला निर्णय गर्ने निर्णायक भूमिका तपाइको माझ आउनेछ । छिसत्रुहरु तपाइको सरण पर्न आउनेछन । विलाशिताको वस्तुको व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । आफुले नगरेका कामहरुको समेत दोष आफुमाझ आउँन खोजेता पनि जित तपाइकै हुनेछ ।मावलीको सहयोग मिल्ने समय देखिन्छ ।

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

  कुम्भ राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

   

  १०७८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्