BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ आषाढ ११ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  धनु राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  धनु (य,यो,भा,भि,भु,ध,फा,ढ,भे) :-

  नयाँ कामको शुरुवात हुने तथा काममा चौतर्फी सहयोग मिल्नेछ । कृषिबाट लाभ मिल्नेछ । औषधि व्यवशायमा थप उन्नती हुदै जानेछ । प्रेममा केहि खटपट भएता पनि समस्या आफै सुल्झिने देखिन्छ । डाक्टर तथा इन्जिनियरको लागी समय अनुकुल नै रहेको छ । खर्चमा भने केहि अनियमितता हुन सक्नेछ । इलेक्ट्रोनिक्स वस्तुको व्यवशायमा मनग्य लाभ हुनेछ । खोज तथा अनुसन्धानात्मक काममा समय अनुकुल रहेको छ । सामुहिक भन्दा पनि एकल गरेको काममा बढी लाभ हुने समय छ । हिरा,मोति जस्ता महत्वपूर्ण वस्तुको व्यवशाय फस्टाउने समय छ ।राजनैतिक क्षेत्रमा समय अनुकुल नै रहेको देख्न सकिन्छ ।

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

  मकर राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ७५१ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्