BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र २ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  धनु राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  धनु (य,यो,भा,भि,भु,ध,फा,ढ,भे) :-

  कामहरु सोचे भन्दा सहजै बन्ने समय छ । खोज तथा अनुसन्धान मुलक काममा समय व्यतित हुने देखिन्छ । उद्योग व्यवशायबाट मनग्य लाभ लिन सक्ने समय आएको छ । सरकारी कामहरुबाट पनि मनग्ये लाभ हुने समय छ । राजनैतिक भूमिकामा बस्दा दोष मिल्ने सक्ने समय छ ।सामाजिक क्षेत्रबाट आलोचना मिल्ने देखिन्छ । विधुतीय सामाग्रीको व्यवशायमा समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । दुध दहि जन्य पदार्थको कारोबारमा मनग्य लाभ मिल्ने समय छ । तालिम तथा सिपमुलक काममा समय व्यतित हुन् सक्छ । कार्य समपदन गर्न हाकिम तथा सहकर्मीहरुको सहयोग महत्वपूर्ण रहनेछ । काष्ठ तथा फर्नेचरको व्यवशाय मनग्य फस्टाएर जानेछ । छालाको समस्याले सताउन सक्नेछ ।

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

  मकर राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ८७१ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्