BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र २ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  कर्कट राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  कर्कट (हि,हु,हे,हो,डा,डि,डु,डे,डो) :-

  नया योजनाहरु प्रसस्तै बन्ने तथा धेरै काममा सफलता मिल्ने समय छ । शारीरिक समस्याहरु हाल भएर जाने समय छ । सत्रुले पनि तपाइको प्रसंसा गर्न थाल्ने समय आएको छ । बादबिबाद तथा झैँ-झगडाबाट टाढै रहनु नै बेश होला । साथीभाइको सहयोगको अपेक्षा नगरेको नै उपयुक्त हुनेछ । आँखा, घाटी, कान तथा मुखको समस्याले सताउन सक्नेछ । छिमेकी सग झगडा बढेर जान सक्नेछ । बिपरित लिंगी प्रति आकर्षण अप्रत्यासित रुपमा वृद्दि भएर जानेछ । शिक्षा क्षेत्र भने कमजोर भएर जाने समय छ । यात्रामा केहि कस्ट वेहोर्नुपरने हुनसक्छ ।

  इन्जिनियर तथा खेलकुद क्षेत्रमा समय अनुकुल छ । शास्त्रको ज्ञान लिनको लागि समय अनुकुल छ । नया कामको थालनी गरेता पनि धेरै कामहरु अधुरै रहनेछन । विवादमा अप्ठ्यारो पर्ने समय आएको छ तथापि जित निश्चित छ ।

  धनु राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ८१९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्