BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  कर्कट राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  कर्कट (हि,हु,हे,हो,डा,डि,डु,डे,डो) :-

  चौतर्फी सफलता मिल्दै जाने समय आएको छ । तपाइको नेतृत्व सबैले मन पराउने समय आएको छ । दीर्घकालीन व्यवशायमा दीर्घकालीन योजना बनाउनको लागि समय अनुकुल रहेको छ । बादबिबादमा जीत प्राप्त गर्न सहज हुने समय आएको छ । बिपरित लिंगीको सहयोगले धेरै लामो समयबाट अड्किएको कामहरु बन्ने समय छ । मित्रुले ढोका दिन खोजेपनि जीत तपाइकै हुनेछ, तथा सत्रुको पनि सहयोग मिल्नेछ । अवार्ड तथा नगद सहयोग जताततैबाट मिल्ने समया छ । लामो रमाइलो तथा उत्कृष्ट यात्रामा सहभागी बन्नुपर्ने समय छ । खेलकुद क्षेत्रमा समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । नया कामको थालनी लिनको लागि समय अनुकुल छ । प्रेम जोडीको लागि समय उत्तम छ ।

  धनु राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ९५२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्