BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  तुला राशी

  युवा ज्योतिष ऋषिराज घिमिरे साउन १९, २०७३

  तुला ( रा,रि,रु,रे,रो,ता,ती,तु,ते) :-

  नया नया क्षेत्रबाट सम्मान मिल्दै जाने समय आएको छ । काममा सफलता मिल्ने समय रहेको छ । शैक्षिक क्षेत्रमा गरेको कगानी अर्थपूर्ण रहनेछ । पिताको सल्लाहबाट गरेको कामले लाभ मिल्नेछ । पर्यटन व्यबसायी तथा पथप्रदर्शकको लागि निकै नै उत्तम रहेको देखिन्छ । विभिन्न क्षेत्रबाट अवार्डको सम्मान मिल्ने समय आएको छ । सिसा तथा काठको व्यवशाय फस्ताउदै जाने समय छ । पन्छीको व्यवशायबाट मनग्य लाभ मिल्दै जाने समय आएको छ । किराना व्यवशायीको लागि समय उत्तम देखिन्छ । मृगौला तथा तल्लो पेटको समस्याले पिरोल्न सक्ने समय रहेको छ । सहकारीको कारोबार सन्तोषजनक भएर जाने समय छ । नया मित्रहरु सहयोगी बन्नेछन ।

  कर्कट राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ९६२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्