BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ६ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  कन्या राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  कन्या (टो,प,पि,पू,ष,ण,ठ,पे,पो) :-

  आकस्मिक धन प्राप्तिको योग रहेको छ । पशु चौपाया तथा कृषिबाट प्रसस्तै लाभ मिल्ने समय छ । मित्रजन तथा छिमेकीको सहयोग अति नै प्राप्त हुनसक्नेछ । खाद्यान्न व्यवशायमा लाभ लिन सक्ने समय छ । शैक्षिक क्षेत्रमा लाभ मल्ने समय छ । खेलकुद क्षेत्रको लागि समय अनुकुल रहेको छ । कच्चापदार्थको व्यवशायको लागि समय अनुकुल देखिन्छ । ठोस वस्तुको व्यवशायमा लाभ मिल्ने समय छ । डाक्टर तथा नर्सको लागि समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । राजनीतिक सल्लाहकारको रुपमा चित्रित हुनुपर्ने समय छ ।  हात तथा छातीको समस्याले केहि पिरोल्न सक्नेछ ।  सिजनात्मक काममा समय व्यतित हुनेछ ।  रिसले काम बिगार्न सक्नेछ ।  नया साथी बनाउदा सोचेर बनाउनुहोला ।

  तुला राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १०३९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्