BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  कन्या राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  कन्या (टो,प,पि,पू,ष,ण,ठ,पे,पो) :-

  लामो समय देखि बन्न नसकेको कामकाज सहजै बन्ने समय छ । नया तथा पुराना साथीभाइबाट मनग्य सहयोग मिल्नेछ । आमाबुवाको सल्लाहमा गरेको काममा सफलता मिल्ने निश्चित छ । इस्टमित्रसगको रमाइलो भेटघाट तथा मनोरंजनमा समय व्यतित हुनेछ । धातु तथा अन्नको व्यवशायमा लाभ लिन सक्ने समय छ । यो हप्ता पढाइमा खासै मन नलागेता पनि नतिजा भने उत्तम नै देखिन्छ । संचारकर्मिको लागि समय अनुकुल रहेको छ । हप्ताको उत्तरार्धमा तपाइको बिपक्षमा बोल्नेहरु पनि तपाइको पक्षमा बोल्न थाल्नेछन । कच्चापदार्थको व्यवशायको लागि समय अनुकुल भएर आएको छ । पानी व्यवशाय फस्टाउने समय छ । नर्सको लागि समय अनुकुल रहेको देखिन्छ ।

  तुला राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ९०६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्