BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक १ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  सिंह राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  सिंह (मा,मि,मु,मे,मो,टा,टि,टु,टे) :-

  समय मध्यम फलदायी रहेको देखिन्छ । आम्दानि तथा खर्च बरोबर हुनाले मनमा अशान्ति छाउनेछ भने पुराना साथीसगको भेटघाटमा मन हर्षित हुनेछ । पाशुचौपाया बाट मनग्य लाभ लिने समय आएको छ । बैदेशिक क्षेत्रका कामहरु सहज बन्ने समय छ । झैँ-झगडामा पर्नसक्ने समय हुनाले सचेत रहनु उत्तम हुनेछ । स्वदेशको व्यवशाय त्यति फस्टाउँन नसके पनि विदेशको व्यवशाय भने फस्टाएर जाने समय छ । फलफूल व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । जेलनेलको योग समेत हुनाले सचेत भएर काम गर्नु उत्तम हुनेछ । कान तथा आखाको समस्याले सताउँ सक्नेछ । पढाइमा भने केहि कमिकमजोरिपन आउन सक्ने समय छ । मुर्ति व्यवशाय फस्टाएर जानेछ ।

  कन्या राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ९८० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्