BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  वृश्चिक राशी

  युवा ज्योतिष ऋषिराज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  वृश्चिक (तो,ना,नि,नि,नु,ने,नो,या,यी,यू) :-

  पति पत्नी बीच केहि खटपट आउन सक्ने समय छ । व्यापार-व्यवशायमा  सोचे अनुकुल लाभ हुने देखिन्न । डाक्टर तथा  औषधि व्यबसायीको कारोबारमा लाभ मिल्ने समय छ । कलाको क्षेत्रमा काम गर्ने हरुको लागि समय खासै अनुकुल रहेको देखिन्न । प्रेम सम्बन्धमा खटपट उत्पन्न हुन सक्ने समय छ । पत्रकारको लागि समय उत्तम रहेको छ । प्रेमी प्रेमिकाको सहयोग सोचे अनुरुप प्राप्त हुने छैन । बहुमुल्य सामान गुमाउनु पर्ने हुनसक्छ । उद्योग धन्दा फस्टाएर जाने समय रहेको छ । कागजको व्यवशायमा खासै लाभ नहोला । सामाजिक काममा अपजस खेप्नुपर्ने हुनसक्छ । राजनीतिमा समय खासै लाभ हुने समय छैन । साँस्कृतिक सभा समाहरोहमा  सहभागी बन्नुपर्ने समय छ । दोपाया चौपायाको बिक्रिबाट लाभ हुने समय छ ।

  सिंह राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ८७६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्