BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र २ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मिथुन राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  मिथुन (क,कि,कु,घ,ङ,छ,के,को,ह ) :

   बिलाशिता वस्तुको खरिद-विक्रिमा समय अनुकुल रहेको छ । आर्थिक तथा राजनैतिक समस्याहरु हाल हुदैजाने समय छ । काष्ठ तथा फर्नेचरव्यवशाय फस्टाउदै जाने समय छ । इलेक्ट्रोनिक्स व्यवशाय फस्टाउने समय छ । सामाजिक कामबाट सम्मान मिल्ने समय रहेको छ । कस्मेटिक तथा शृंगार व्यवशायबाट लाभ मिल्नेछ । किराना तथा होटल व्यवशायमा भने लाभ मिल्न मुस्किल पर्ने समय छ । कृषिजन्य व्यवशायबाट भने लाभ मिल्नेछ । आफन्तको सहयोग महत्वपूर्ण ठहरने समय छ । अपत्यारिलो ठाउबाट ठुलो धन आर्जन हुने समय छ शेयर व्यवशाय तथा चिठ्ठामा समय अनुकुल देखिन्छ । आफन्त तथा छिमेकीको सहयोगमा गरेको कामले लाभ दिने समय छ । राजनैतिक क्षेत्रामा जित सुनिस्चित देखिन्छ ।

  वृश्चिक राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ८३० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्