BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  वृष राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरे,हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८साउन २२, २०७३

  वृष (इ,उ,ए,ओ,वा,वि,वु,वे,वो):- 

  बल र बुद्दिको वृद्दि हुने देखिन्छ । मित्रजनको सहयोगले आश मरेको कामले पनि पूर्णता प्राप्त गर्ने समय छ । राजनीतिक क्षेत्रमा मानसम्मान तथा प्रतिष्ठा वृद्दि भएर जानेछ । शैक्षिक क्षेत्रमा लाभ मिल्ने समय रहेको छ । दाजुभाइमा भने केहि वैमंयुश्यता आउन सक्ने समय हुनाले सचेत रहनुहोला । नोकरीमा पद उन्नात्ति हुने समय छ मठ-मन्दिर तथा धार्मिक क्षेत्रको यात्रामा रम्ने समय आएको छ । खाद्यान्नको व्यवशाय फस्टाएर जाने समय रहेको छ । फलामको कारोवारबाट मनग्य लाभ लिनसक्ने समय छ । गायन क्षेत्र खासै उत्तम नहोला । घर तथा जग्गा खरिद विक्रीको लागी समय खासै उत्तम समय देखिन्न l छातीको समश्याले पिरोल्न सक्ने समय छ l

  मिथुन राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १०२० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्