BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ आषाढ ११ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  वृष राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरे,हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८साउन २२, २०७३

  वृष (इ,उ,ए,ओ,वा,वि,वु,वे,वो):- 

  नसोचेको ठाउबाट नजनिदोगरी ठुलै धन आर्जन हुने देखिन्छ । निजि तथा सरकारी कामहरु सहजै बन्ने समय छ । माछा पालन तथा पशुचौपायाबाट पनि ठुलै धन आर्जन हुनेछ । ठोस वस्तुको व्यवशायमा ठुलै लाभ मिल्ने समय छ । पढाइलेखाइमा समय अनुकुल रहेको छ । दाजुभाई तथा दिदीबहिनीको सहयोगमा गरेको कामले सफलता मिल्नेछ । सामाजिक काममा समय व्यतित गर्न पाउदा मन नै आनन्दित हुनेछ । आफन्त विच भएको खटपटपन हटेर जानेछ । सुन तथा चादीको व्यवशाय फस्टाएर जानेछ । पण्डित तथा शिक्षकको लागि समय प्रतिकुल रहेको देख्न सकिन्छ । टीनको कारोबारमा समय अनुकुल रहेको छ ।

  मिथुन राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ७३८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्