BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मेष राशि

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरे,हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८साउन २३, २०७३

  मेष(चु,चे,चो,ला,लि,लु,ले,लो,अ):- :

  घरायासी काममा समय व्यतित भएको पत्तो नै हुनेछैन । मित्रसग भएको समझदारी अनुरुप नै काम हुनाले कामले निरन्तरता पाउने समय छ । साना तथा मझौला उध्यो व्यवशाय फस्टाएर जानेछ तर ठुला उद्योगमा भने खासै लाभ देखिन्न । पेटको समस्याले पिरोल्न सक्नेछ । आल्मुनियम को कारोवारमा समय अनुकुल रहेको छ । छोटो तथा तमाइलो यात्रामा समय व्यतित हुनेछ । कृषि क्षेत्रमा समय अनुकुल रहेको छ । कपडा व्यवशाय फस्ताउदै जाने समय छ । आमाको स्वास्थ्यमा केहि समस्या आउन सक्ने हुनाले आमाको ख्याल राख्नुहोला । जागिरमा पद र प्रतिष्ठा वृद्दि हुने समय रहेको छ । स्त्रीको सहयोग मिल्नेछ । नया ठाउबाट प्रेम प्रस्ताव आउनेछ ।

   

  बृष राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १०६२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्