BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ आषाढ ११ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मेष राशि

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरे,हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८साउन २३, २०७३

  मेष(चु,चे,चो,ला,लि,लु,ले,लो,अ):- :

  बैदेशिक क्षेत्रको काममा समय व्यतित हुनेछ । किराना पसलबाट मनग्य लाभ हुने समय रहेको छ । राजनैतिक क्षेत्रमा समय मध्यम फलदायी रहेको छ । डाक्टर तथा वकिलको लागि समय अनुकुल रहेको छ । सामाजिक समस्याहरु हल गर्नको लागि जिम्मेवारी वृद्दि हुनेछ । यात्रामा आएको समस्या हल भएर जानेछ । इस्टमित्रहरु सगको भेट रमाइलो रहनेछ । साना तथा मझौला उद्योग व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । खेलकुदमा समय अनुकुल रहेको छ । कच्चापदार्थको व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । प्रेम सम्बन्धमा समय अनुकुल नै रहेको छ । खर्च भने केहि अनियन्त्रित हुन सक्नेछ ।

   

  बृष राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ७९३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्