BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र २ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मेष राशि

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरे,हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८साउन २३, २०७३

  मेष(चु,चे,चो,ला,लि,लु,ले,लो,अ):- :

  शैक्षिक क्षेत्रका सभा समारोहमा भाग लिन समय अनुकुल रहेको छ । यो हप्ता ब्याबहरिक लेनदेनका काममा सहभागी बन्नुपर्ने समय छ तर सोचे अनुरुपको सफलता भने हात नलाग्ला । सामुहिक रुपमा गरेको काममा सफलता प्राप्त हुनेछ । खेतीपाती तथा कृषिजन्य कामको लागि समय राम्रै मान्न सकिन्छ। ब्राह्मण तथा पण्डितहरुका लागि भने समय त्यति अनुकुल रहेको मान्न सकिन्न। हप्ताको मध्य तिर यात्रा गर्दा उत्तम देखिन्छ, तिर्थ यात्रामा निक्लानको लागि पनि समय अनुकुल रहेको छ । कटन व्यवशाय फस्ताउदै जाने समय छ । इलेक्ट्रोनिक्स वस्तुको व्यवशाय फस्टाउदै जानेछ । पारिवारिक सम्बन्धमा भने समय अनुकुल रहेको देखिन्न । हप्ता भर नै खर्च अनियन्त्रित भएर जाने देखिन्छ ।

   

  बृष राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ९२३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्