Notice: Use of undefined constant is_single - assumed 'is_single' in /home/sansarnw/public_html/wp-content/themes/sansarnews/functions.php on line 47

BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ चैत्र ६ गते
  Headlines :
  Ad

  सुपर कपमा पुर्व क्लब विरुद्धमा रोनाल्डोले खेल्ने

  संसार न्यूज संवाददातासाउन २३, २०७४

  ronaldo1

  २३ साउन, एजेन्सी । सिजनको पहिलो ट्रफी मानिने गत सिजनका युरोपेली च्याम्पियन्स लिग र युरोपा लिग विजेता बीच हुन् लागेको खेलमा रोनाल्डो खेल्ने भएका छन् । गत जुन देखि विदा पाएका रोनाल्डोले प्रि सिजनको कुनै खेल खेलेका थिएनन् । रियलले म्यान्चेष्टर युनाईटेड विरुद्धमा हुन लागेको खेलका लागि आज घोषणा गरेको २४ सदस्यीय टोलीमा रोनाल्डो समावेश भएका हुन् ।

  यो सगैँ रोनाल्डो गत जुन देखि पहिलोपटक फुटबल मैदानमा देखिने भएका हुन् । प्रि सिजनमा रोनाल्डोको अनुपस्थितीका कारण कमजोर देखिएको रियल रोनाल्डोका आगमन सगैँ प्रि सिजनमा युनाईटेड सँग बेहोरेको हारको बदला लिने तयारीमा छ । रोनाल्डोले पनि आफ्नो पुर्व क्लबको विरुद्धमा उत्कृष्ट प्रर्दशन गर्ने अपेक्षा गरिएको छ ।

  ८०२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad