BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ माघ ८ गते
  Headlines :
  Ad

  झापाका लिम्बूको इराकमा दुर्घटनामा परी मृत्यु

  संसार न्यूज संवाददातापौष २, २०७४

  limbu-in-iraq

  डिसेम्बर १५  इराकी समय करिब रातको ९ बजे इराक कुर्दिस्तान, सुलेमानी स्थित kani factory (फर्निचर सम्बन्धि) मा विगत लामो समय देखी काम गर्दै आएका जित बहादुर लिम्बुका दूर्घटनामा परी निधन भएको छ ।  झापा जिल्ला, कमल गाउँपालिका वडा न १ का राहदानी नं ०५५३४४३१ भएका लिम्बुको बाइक दुर्घटनामा परि  मृत्यु भएको कुर्दिस्तान प्रवासी नेपाली समाजका सचिव निमा लामाले जानकारी दिएका छन् ।

  अल्पआयुमै भएको उनको मृत्युको खबरले कुर्दिस्थान प्रवासी हामी नेपाली हरुको मन नै स्तब्ध पारेको बताउँदै लामाले  मृतकप्रति  हार्दिक श्रद्धाञ्जली तथा परिवारजनमा धैर्य धारण गर्ने शक्ति प्राप्त होस् भन्ने कामना पनि गरेका छन् ।

  १२४३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad