BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ कार्तिक ४ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मीन राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  मीन (दी,दू,,,,दे,दो,चा,ची) :-

  पढाइमा सुधार भएर जाने समय आएको छ । कुनैपनि कामले स्थिरता नपाउनाले माना चंचलता छाउन सक्ने समय छ ।सन्तानको सहयोगले महत्वपूर्ण काम सफल हुनेछ । प्रेम प्रस्ताव चौतर्फी आउने समय छ । पुराना रोगबाट छुटकारा मिल्नेछ । घर जग्गा खरिद बिक्रि गर्नको लागि समय उत्तम देखिन्छ । छातीको समस्याले भने केहि पिरोल्न सक्नेछ ।अनलाइन व्यवशाय तथा सहकारीको कामबाट मनग्य लाभ लिन सक्ने समय रहेको छ । कागजको व्यवशाय फस्ताउदै जाने समय छ । खेल क्षेत्रमा सुधार भएर जानेछ । पुराना साथीसगको भेटमा मन राम्नेछ । कसैको जीतमा तपाइको हात रहनेछ । गाडी तथा सवारीसाधन किन्नको लागि समय अनुकुल रहेको देखिन्छ ।

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

   

   

   

   

   

   

   

   मेष राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ११०३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्