BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ भाद्र २ गते
  Headlines :
  Ad
  Ad

  मीन राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  मीन (दी,दू,,,,दे,दो,चा,ची) :-

  कच्चापदार्थको कारोबारबाट मनग्य लाभ मिल्ने समय छ । यात्रामा भने खासै सहजता उत्पन्न नहुन सक्छ । छोराछोरीको सहयोग महत्वपूर्ण रहनेछ । काष्ठ तथा फर्निचरको व्यवशाय मनग्य फस्टाएर जानेछ । छालाको समस्याले सताउन सक्ने छ । सवारीसाधन खरिद बिक्रि गर्नको लागि समय खासै उत्तम देखिन्न । घाटीको समस्याले पिरोल्न सक्ने देखिन्छ । बिपरित लिंगीको सहयोगमा गरेको कामले सार्थकता प्राप्ति गर्नेछ । कागज तथा किराना व्यवशाय मध्यम फलदायी रहनेछ । विलासिताको वस्तुको कारोबारमा अनावस्यक खर्च वृद्दि हुने समय देखिन्छ। पशु तथा माछा पालन व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । अरुको विश्वाश जित्न सक्नाले ठुलोठुलो काममा आट जान सक्ने समय छ ।दाजुभाई को सहयोग ले महत्वपूर्ण काम बन्ने छन् ।

   

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

   

   

   

   

   

   

   

   मेष राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  ९६९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्