BizPati

 • Janata Bank

 • आज : २०७५ माघ ४ गते
  Headlines :

  युवा उद्यमी पोखरेलले स्टार्टअप थाईल्यान्डमा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्ने

  संसार न्यूज संवाददाताजेठ २, २०७५

  Shambhu

  २ जेठ, काठमाडौँ । युवा उद्यमी शम्भु पोखरेलले स्टार्ट अफ थाईल्यान्डको दोस्रो संस्करणमा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्ने भएका छन् । आगामी मे १७ देखि २० सम्म थाईल्यान्डको राजधानी बैंककमा चल्ने उक्त सम्मेलनमा पोखरेलले नेपालको तर्फबाट आफ्नो स्पिच दिने कार्यक्रम रहेको छ । पोखरेलले “ फ्युचर अफ शपोहोलिक” अर्थात किनमेलपारखीहरुको भविष्य विषयमा कि नोट स्पिच दिने कार्यक्रम रहेको छ ।
  वल्र्ड ट्रेड ग्रुपका अध्यक्ष पोखरेल बिजनेस टेलिभिजनका कार्यकारी अध्यक्ष समेत हुन् । स्टार्टअप थाईल्याण्ड एक उद्यमशीलता पदोन्नति प्लेटफर्म हो । थाइल्यान्डको विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालयको ईन्नोभेषन सेन्टर (उन्नयन केन्द्र) ले सो स्टार्टअप समिटको आयोजना गरेको हो ।
  समिटमा १ सय ४० देशका १५ सय भन्दा बढि युवा उद्यमी तथा अमेरिका जापान लगाएतका देशबाट ठुला लगानीकर्ताहरु समेत सहभागी हुने आयोजकले जनाएका छन् ।
  स्टार्टअप थाईल्याण्डमा कि नोट स्पिकरका रुपमा बोलाईएका पोखरेल पहिलो र एकमात्र नेपाली हुन् । स्टार्टअफ थाईल्याण्डमा पोखरेलको सहभागीताबाट नेपालको स्टार्टअपको क्षेत्रमा अन्तराष्ट्रिय पहुंच बढ्ने र नेपालमा थप लगानी समेत आउने विश्वास गरिएको छ । विज्ञान र कानूनमा स्नातक गरेका पोखरेल २ बिषयमा स्नातकोत्तर र अन्तराष्ट्रिय सम्बन्धमा विद्यावारिधि गर्दै हुनुहुन्छ ।

  १८९६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्