BizPati

 • Janata Bank

 • आज : २०७५ माघ ४ गते
  Headlines :

  बेल्जियमका गुल्मेली संगठित

  सन्तोष न्यौपानेजेठ २९, २०७५

  गुल्मी जिल्लाबाट बेल्जियमा पुगेका गुल्मेलीहरु संगठित भएका छन् । विशेषत प्रवासमा रहेका गुल्मेलीलाई एकजुट गराउने र गुल्मी जिल्लामा सक्दो सहयोग गर्ने उद्देश्यले जुन १२ मा ब्रसेल्समा भेला भई उनीहरुले ‘गुल्मी समाज बेल्जियम’ गरेका छन् ।

  भेलाले समाजको अध्यक्षमा कुलबहादुर कार्कीलाई चयन गरेको छ भने उपाध्यक्षद्वयमा ईश्वर शर्मा र पार्वती शर्मा, सचिवमा गोविन्द सिंह अधिकारी, कोषाध्यक्षमा ऋषिराम खरेल र सदस्यमा दीपक थापा, निता थापा, पूर्ण अर्याल, निलकण्ठ काफ्ले, ज्ञानेन्द्रकुमार मल्ल, राजेन्द्र थापा, जयप्रकाश भुषाल, सीता भण्डारी, सुनिल टन्डन, गिता घिमिरे, राजकुमारी घर्ती, रश्मी केसी र पारश सापकोटा रहेका छन् ।

  त्यसैगरी भेलाले विनोद थापा, कमल पन्थी, केशव सापकोटा, रामु सापकोटा र ओम थापा रहेको संरक्षक समिति बनाएको छ भने रविन्द्रनाथ शर्मा, शुष्मा भुषाल, बलराम पुन, लिलाधर पन्थ र लोकनाथ शर्मा रहेको सल्लाहकार समिति समेत बनाएको छ ।

   

  ३२६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्