BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  कुम्भ राशी

  कुम्भ राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  कुम्भ ( गु,गे,गो,सा,सि,सु,से,सो,द) :-

  व्यस्तताले भरिएको समय रहेको छ । झन्झटयुक्त काम समेत गर्नुपर्ने देखिन्छ । कृषि क्षेत्रमा नैराश्यता वृद्दि हुदै जानेछ । इलेक्ट्रोनिक एवं कम्पुटर व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । मुद्दा मामिलामा नपर्नु नै उत्तम हुनेछ । झैँ–झगडाबाट पछाडी हट्नु नै उत्तम हुनेछ । अन्तरास्ट्रिय यात्रा तथा व्यवशाय फस्टाउदै जाने समय छ । बहुमुःय सम्पतिको नाश हुन सक्ने देखिन्छ । चिठ्ठा तथा बाजी राख्दा होस पुर्याउनु होला । साताको अन्त्यमा भने कृषिजन्य व्यवशायबाट लाभ नै मिल्नेछ । कार्य सिद्धिको लागि छीमेकोको सहयोग महत्वपूर्ण ठहरने समय छ । आफन्त तथा छिमेकीको सहयोगमा गरेको कामले लाभ दिने छ । राजनैतिक क्षेत्रामा समय खासै अनुकुल देखिन्न ।

   

  हलेसी #ज्योतिष #परामर्श #केन्द्र

  (पशुपति ,काठमाडौ ) 9842682018

  मीन राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १७५९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad