BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  धनु राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  धनु (य,यो,भा,भि,भु,ध,फा,ढ,भे) :-

  अपत्यारिलो ठाउबाट ठुलै धन आर्जन हुने देखिन्छ । बोलीमा मिठासपन थपिने समय छ । भोज तथा पार्टीमा सहभागी बन्ने समय देखिन्छ । लेखक तथा निर्देशकको लागि समय उत्तम देखिन्छ । साहित्यको क्षेत्रमा ठुलै फड्को मार्ने समय देखिन्छ । पैत्रिक सम्पत्ति प्राप्त गर्ने समय रहेको छ । पति–पत्नी विचको सम्बन्धमा केहि खटपटपन आउन सक्ने देखिन्छ । ज्वाइचेलाको सहयोगमा गरेको कामले लाभ मिल्ने देखिन्छ । राजनीतिक क्षेत्रमा समय नसोचेको तरिकाले फड्को मार्ने समय देखिन्छ । किराना व्यवशाय फस्टाउदै जानेछ बैदेशिक क्षेत्रको यात्रामा समय व्यतित हुनेछ । नर्स लागि समय उत्तम रहेको देखिन्छ । पढाइमा समय उत्तम रहेको छ । पौडी खेलमा समय अनुकुल देखिन्छ ।

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

  मकर राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १४३४ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad