BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  कर्कट राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  कर्कट (हि,हु,हे,हो,डा,डि,डु,डे,डो) :-

  पारिवारिक सम्बन्ध सुमधुर रहने समय छ । पति–पत्नी विचको सम्बन्धमा मिठासपन थपिनेछ । देश तथा विदेशको रमाइलो यात्रामा सरिक हुने समय देखिन्छ । शेयर व्यवसायमा गरेको लगानी उपयुक्त हुने देखिन्छ । ठूला, साना तथा मझौला उद्योगबाट प्रसस्त लाभ हुने समय छ । शैक्षिक क्षेत्रमा समय अनुकुल नै देखिन्छ । आर्मी–पुलिसको लागि समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । टेक्निसियनको लागि समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । माछा तथा पशु पालनामा लाभ हुने समय देखिन्छ । प्रेम सम्बन्धमा आएको खटपटपन हटेर जाने समय छ । इलेक्ट्रोनिक्स वस्तुको व्यवशाय फस्टाउदै जाने समय छ । सुन तथा शेयर व्यवशायमा सुधार भएर जाने समय छ । इन्टरनेटबाट गरेको व्यवशाय फस्टाउने समय छ ।

   

  धनु राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १३८० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad