BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  तुला राशी

  युवा ज्योतिष ऋषिराज घिमिरे साउन १९, २०७३

  तुला ( रा,रि,रु,रे,रो,ता,ती,तु,ते) :-

  उपहार प्राप्ति हुने समय देखिन्छ । शिक्षामा समय अनुकुल नै रहनुको साथै परिक्षार्थीको लागि समय अनुकुल देखिन्छ । प्रेम सम्बन्धमा समय अनुकुल रहेको छ । स्वास्थ्य सुधार भइ रोगबाट छुटकारा मिल्ने समय रहेको छ । ब्यापार–व्यवसाय फस्टाएर जाने समय छ । कलाकार अनि फिल्मी क्षेत्रको लागी समय अनुकुल रहेको छ । गैरसरकारी संघ–सस्थाबाट प्रसस्तै लाभ लिन सक्नुहुनेछ । इन्जिनियर तथा निर्माण ब्यबसायीहरुको लागि समय अनुकुल रहेको छ । खोजमुलक कामबाट प्रसस्तै लाभ लिन सक्नुहुने समय आएको छ । आफ्नो मृदुभाषी बोलि र असल सोचले लाभ मिल्नेछ । नेतृत्वमा केहि आलोचना भएता पनि जित तपाइकै हुने देखिन्छ । नव परिचित साथीभाई बाट समेत सहयोग लिन सक्नु हुनेछ ।

  कर्कट राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १३४९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad