BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ आश्विन ६ गते
  Headlines :
  Ad

  कमला सापकोटाको ‘कोही छ कि पिलाउने’ बजारमा

  संसार न्यूज संवाददाताआषाढ १६, २०७५


  गायिका कमला सापकोटाले ‘कोही छ कि पिलाउने’ बोलको गीत हालै बजारमा ल्याएकी हुन् । गीतकार धनसिंह गिरीले नेपालका विभिन्न ठाउँहरुको नाम लिएर तयार गरेको गीतमा गायिका सापकोटाले संगीत र स्वर भरेकी छिन् । सो गीतको म्युजिक भिडियो हट म्युजिक भिडियोको रुपमा देखिएको छ । हालै सार्वजनिक गरिएको सो म्युजिक भिडियो धेरैले मन पराएका छन् ।
  सो म्युजिक भिडियोमा मोडलका रुपमा काजल कर्ण, समर्पण प्रसाईं देखिएका छन् भने केही लेडी मोडलहरुले उनलाई साथ दिएका छन् । कमला सापकोटा नेपालमा गायिका र वेली डान्सरका रुपमा परिचित छिन् । पछिल्लोे समय उनले एक पछि अर्को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरिरहेकी छिन् । युवा पुस्तालाई लक्षित गरी निकालिएको सो म्युजिक भिडियोले नेपालका केही चर्चित ठाउँहरुको चर्चा पनि गरिएको छ ।

  ७६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad