BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ आश्विन ३ गते
  Headlines :
  Ad

  अबदेखि दिउँसोमा टिपर चलाउन नपाइने

  संसार न्यूज संवाददाताआषाढ २८, २०७५

  २८ असार, काठमाडौ । ललितपुर र भक्तपुरमा दिउँसोको समयमा टिपर र हेभी गाडि सञ्चालनमा आशिंक रोक लगाउने निर्णय गरिएको छ । गृह मन्त्रालयले बुधबार तीनै जील्लाका जिल्ला प्रशासन कार्यलय र ट्राफिक व्यवस्थापन महाशाखालाई पत्राचार गर्दै विहीबार देखि दिउँसो र विहानको ‘पिक आवर’ मा टिपर र ठूला गाडि सञ्चालनमा रोक लगाउने निर्देशन दिएको आजको अन्नपूर्णपोस्ट दैनिकमा समाचार छ ।
  गृहको निर्देशनलगत्तै टिपर बढी सञ्चालन हुने भक्तपुरको जगातेदेखि नै आशिंक रोक लगाईएको ट्राफिक व्यावस्थापन महाशाखा प्रवक्ता एसपी सुरेन्द्र मैनालीले जानाकारी दिए । यसअनुसार बिहान ८ देखि १२ बजे र दिउसो ३ देखी राती ८ बजेसम्म टिपर एवंम ठुला मालवाहक गाडि चलाउन पाईने छैन । निषेध गरिएको समयमा टिपर वा ठूला मालवाहक गाडि चलाएको पाइए कब्जामा लिएर कारबाहि गरिने मैनालीले बताए ।

  ९६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad