BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ आश्विन ३ गते
  Headlines :
  Ad

  काठमाडौंदखि भारतको बोधगयासम्म सिधा बस सेवा सुरु

  संसार न्यूज संवाददाताभाद्र २९, २०७५

  २९ भदौ, काठमाडौँ । काठमाडौदेखि भारतको बिहार राज्यका मोतिहारी, मुजफ्फरपुर, पटना, बोधगयाका लागि सिधा यातायात सुरु भएको छ।

  बिहार राज्यपथ परिवहन निगम र स्वयम्भूको मञ्जुश्री यातायातको सहकार्यमा काठमाडौदेखि पटना बोधगयासम्म सेवा सञ्चालन आएको हो ।बिहीबार भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्री रघुवीर महासेठ र नेपालका लागि भारतीय राजदुत मञ्जीवसिंह पुरीले संयुक्त रूपमा बससेवाको शुभारम्भ गरे। जनकपुरदेखि पटनाका आइतबारदेखि सिधा बससेवा सुरू हुनेछ ।

  यो बसको टिकट बससेवा तथा बससेवाको मोबाईल एप्स, इसेवाको वेबसाइट तथा मोबाईल एप्लिकेशनबाट काट्न सकिनेछ । इसेवा एकाउन्ट नभएका यात्रुले आफ्नो टोलछिमेकमा रहेका इसेवाका जोन तथा पोइन्टबाट टिकट काट्न सक्ने कम्पनीले जनाएको छ । निकटभविष्यमा आइएमइ पे, इप्रभु तथा एनआइसी एसिया बैंकमार्फत् समेत टिकट काट्न सकिने कम्पनीले जारी गरेको विज्ञप्तीमा उल्लेख गरिएको छ ।

  १२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad