BizPati

 • आज : २०७५ चैत्र ४ गते
  Headlines :

  चोभारमा सिटिजन्स् बैंकको एटिएम

  संसार न्यूज संवाददाताभाद्र २९, २०७५

   

  २९ २९ भदौ, काठमाडौं । सिटिजन्स् बैंक इन्टरनेसनल लिमिटेडले काठमाडौंको चोभारमा एटिएम संचालनमा ल्याएको छ ।

  “योर पार्टनर फर प्रोग्रेस” भन्ने नारालाई अंगाल्दै नेपाली जनताको घरदैलोमा बैंकिंग सेवा पु¥याँउदै आएको बैंकले चोभारस्थित सशस्त्र प्रहरी बलको कार्यालय नजिकै ए.टि.एम सेवा सञ्चालनमा ल्याएको जनाएको छ ।
  काठमाडौं क्षेत्र नं १० का सांसद् राजन के.सी, बैंकका सहायक प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बोधराज देवकोटा र ब्रान्ड एम्बेसडर तथा राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका उप — कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लले एक समारोहका बीच संयुक्त रुपमा उक्त सेवाको सुरुवात गरेका थिए ।

  उक्त समारोहमा स्थानिय निकायका प्रतिनिधिहरू, सशस्त्र प्रहरीका अधिकृत तथा जवानहरू, उद्योगी, व्यापारी, विभिन्न संघ संस्थाका प्रमुख तथा नागरिक समाजका अगुवाहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो । यसले गर्दा चोभारमा क्षेत्र र वरपरका जनता निकै लाभान्वित हुने बैंकले विश्वास लिएको छ ।

  सिटिजन्स बैंक इन्टरनेसनल लिमिटेडले देशैभरी फैलिएका आफ्ना ७९ वटा शाखा, ७३ वटा ए.टि.एम. र ९९ वटा शाखा रहित बैंकिङ्ग एकाईहरुबाट करिव तीन लाख पचास हजार ग्राहकवर्गलाई आधुनिक बैंकिङ्ग सेवाहरु प्रदान गर्दै आएको छ ।

  आफ्नो ग्राहकवर्गहरुलाई विभिन्न किसिमका निक्षेप तथा कर्जा सुविधाहरु, रेमिट्यान्स सेवा, बैंकास्योरेन्स, आस्वा, ड्राफ्ट, भिसा ए.टि.एम.कार्ड सेवा, भिसा इन्टरनेसनल डलर कार्ड सेवा, साथै कुनै पनि शाखाबाट रकम झिक्न र राख्न सकिने जस्ता सुविधाहरु पनि उपलब्ध गराउँदै आएको पनि बैंकका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत उमंग शर्माद्धारा जारी बिज्ञप्तिमा जनाइएको छ ।

   

  २४१ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्