BizPati

 • आज : २०७५ चैत्र १० गते
  Headlines :

  एनआरएनएको आयोजनामा अन्तराष्ट्रिय कबिता गोष्ठी सम्पन्न

  संसार न्यूज संवाददाताआश्विन २७, २०७५

  गैरआवासिय नेपाली संघ, भाषा साहित्य प्रवद्र्धन समितिद्वारा आयोजित अन्तराष्ट्रिय कबिता गोष्ठी भब्यताका सम्पन्न भएको छ ।
  तुलसी दिवस, राम प्रसाद ज्ञवाली, अशेष मल्ल, शैलेन्द्र साकार, धिरेन्द्र प्रेमषि, रत्न शमशेर थापा, सन्ध्या पहाडी, प्रभा भट्टराई, बिमला तुम्खेवा र रमेश पौडेल लगायत नेपालका चचि{त कविहरुले रचना बाचन गरेको गोष्ठीमा एनआरएनएका अध्यक्ष भवन भट्टले हाइकु बाचन गरि गोष्ठी शुभारम्भ गरेका थिए ।


  त्यस्तै प्रबाशी कबिहरु जानकी गुरुङ, हिक्मत थापा , युबराज गुरुङ्ग र भगवती बस्नेतले समेत कबिता बाचन गरेका थिए ।
  गोष्ठीमा एनआरएनएका पूब{अध्यक्ष जिबा लामिछानेले आफ्नो मन्तव्य राखेका थिए भने प्रमुखअथिती नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति डा. गङ्गा प्रसाद उप्रेती गोष्ठीको अध्यक्षता समितीका अध्यक्ष गोबिन्द प्रसाद गौतमले गरेका थिए ।

  २८७ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्