BizPati

 • आज : २०७५ फागुन ८ गते
  Headlines :

  असहमतिकाबीच नेकपा सचिवालयको निर्णय

  संसार न्यूज संवाददाताकार्तिक ६, २०७५

  ६ कार्तिक, काठमाडौं । आजको कान्तिपुर दैनिकले नेताहरुबीच आरोप प्रत्यारोप शिर्षक दिएर मुख्य समाचार छापेकोछ । समाचारमा भनिएको छ नेकपाको सचिवालय बैठकले वरिष्ठ नेता माधब नेपालको तीब्र असन्तुष्टिकाबीच प्रदेश कमिटी गठन गर्ने यस अघिको निर्णय सदर गरेकोछ । तीन साता अघि प्रदेश समितिका इन्चार्ज, सहइन्चार्ज, अध्यक्ष र सचिव तोक्दा पार्टीको विधि पद्धति र प्रक्रिया विपरीत भएको भन्दै नेता नेपालले सचिबालयमा लिखित असहमति दर्ता गराएका थिए । तर नेता नेपालको असहमतिका बापजुद पति सचिबालयले सो निर्णयको अनुमोदन गरेको भनिएकोछ । भने आजको राजधानी दैनिकमा “ पुरा भएन माधब नेपालको माग” शिर्षक दिएर मुख्य समाचार छापिएकोछ । समाचारमा भनिएकोछ, नेकपाको सचिवालय बैठकमा अध्यक्षद्वय केपी शर्मा ओली र पेष्पकमल दहाल प्रचण्डले कम्जोरी सच्यउने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेपछि पार्टीमा अल्झेको विबाद साम्य भएको छ भनेर समाचार छापिएकोछ ।

  १०२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्