BizPati

 • आज : २०७६ बैशाख ५ गते
  Headlines :

  जनसम्पर्क समिति नेदरल्याण्डको पाँचौ अधिबेशन १३ जनवरीमा

  संसार न्यूज संवाददातापौष २७, २०७५

  जनसम्पर्क समिति नेदरल्याण्डको पाँचौ अधिबेशन १३ जनवरीका दिन हुने भएको छ ।
  नेपाली जनसम्पर्क समिति बेलायतका सभापति युवराज गुरुङको प्रमुख आतिथ्यतामा १३ जनवरीका दिन हुन गइरहेको अधिबेशनमा उपस्थित हुन मञ्चले सबैलाई अनुरोध गरेको छ ।

  जनसम्पर्क समिती नेदरल्याण्डका सम्पूर्ण साधारण सदस्यहरु, नेदरल्याण्डमा बस्ने नेपाली कांग्रेसका क्रियासील सदस्य, समितीसँग आवद्ध भातृ संगठनका सदस्यहरु, महासमिती सदस्य, महाधिवेशन प्रतिनिधि, नेदरल्याण्डस्थित बिभिन्न राजनैतीक र सामाजिक सस्न्थाका प्रतिनिधि, पत्रकार, ब्यापारी, नागरिक समाज तथा सुभेछुक्क माहानुभाव र आमा बुवा, दाजु भाई दिदी बहिनीहरुलाई उपस्थिका लागी हार्दिक निमन्त्रणा गर्दै बिगतमा जस्तै अधिवेसनलाई सभ्य र भब्यताका साथमा सम्पन्न गर्न सबैको सद्भाव अनि सहयोगको अपेक्षा गरेको मन्चका अध्यक्ष तथा महामन्त्री प्रेमजंग गुरुङ र पदम क्षेत्री (रामचन्द्र) ले बताएका छन् ।

  अधिवेसन को मिती : १३ जनवरी २०१९
  समय : १२ बजे
  स्थान : Vasumweg 22, 1033 SC Amsterdam

  १२३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्