BizPati

 • आज : २०७६ बैशाख ९ गते
  Headlines :

  ओखलढुंगा सेवा समाज कतारको अधिवेशन सम्पन्न

  संसार न्यूज संवाददातामाघ ७, २०७५

  १८ जनवरी २०१९ का दिन ओखलढुंगा सेवा समाज कतारको सातौं अधिवेशन सम्पन्न भएको छ ।

  अध्यक्ष अशोक तामाङको सभापतित्व, एनआरएनए एनसीसी कतारका अध्यक्ष नबिन पोखरेलको प्रमुख आतिथ्य र प्रदेश नं १ समन्वय परिषद कतारका अध्यक्ष चुडामणि कार्कीको विशेष आतिथ्यमा साथै प्रदेश नं। १ अन्तर्गतका जिल्ला संस्थाका प्रमुख तथा प्रतिनिधिहरु लगायत अन्य सहयोगी संस्थाहरू, सामाजसेवी व्यक्तित्वहरू, संस्थाका सदस्यहरु, पत्रकार, प्रतिनिधिहरू लगायत ओसेस कतारका शुभचिन्तकहरूको उल्लेख्य सहभागिता रहेको थियो ।

  सो अवसरमा ओखलढु्ंगा सेवा समाज कतारको स्थापना कालदेखि नै विविध सामाजिक सेवाका कार्यहरू संगसंगै जिल्लामा एम्बुलेन्स संचालन गर्ने अग्रजहरूको त्यो बेलाको एउटा परिकल्पना सफल भएको र त्यस अभियाननलाई सफल पार्नको निमित्त सहयोग गर्ने सहयोगी संस्थाहरू साथै व्यक्तिहरुलाई सम्मान स्वरूप सम्मान पत्र प्रदानद्वारा सम्मान गरिएको थियो।

  मोसु कतारका पूर्व अध्यक्ष तथा प्रदेश नं १ समन्वय परिषद कतारका वर्तमान महासचिव टि एन बरालको संयोजकत्वमा झापाली समाज कतारका अध्यक्ष भवानी कोईराला र पाँचथर सेवा समाज कतारका उपाध्यक्ष खडानन्द बास्कोटा सदस्य रहेको निर्वाचन समितिले अधिवेशनको बन्दसत्रबाट ओसेस कतारको विधान अनुसार १५ सदस्ययी कार्यसमिति मध्ये २ जना सदस्यलाई कार्यसमितिले मनोनीत गर्ने अख्तियारी सहित १३ सदस्ययी कार्यसमिति निर्विरोध निर्वाचित भएको घोषणा गर्दै अधिवेशन सम्पन्न भएको थियो ।
  नवनिर्वाचित कार्यसमिति यस प्रकार छन् :
  अध्यक्ष – भीम तामाङ (निश्चल)
  प्रथम उपाध्यक्ष – सबिना तामाङ
  द्धितिय उपाध्यक्ष – मोहन बा खत्री
  महासचिव – ब्रिन्दराज राई
  सचिव – रमेश कुमार मगर
  कोषाध्यक्ष – अर्जुन बि.कि.
  सहकोषाध्यक्ष – प्रेम बा दर्जी
  सदस्य – तेज बहादुर कार्की
  सदस्य – सुदीप भित्रीकोटी
  सदस्य – बेद प्रसाद दाहाल
  सदस्य –  सुबास तामाङ
  सदस्य – लाल ब. तामाङ
  सदस्य – प्रेम बर्मा

  १०८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्