BizPati

 • आज : २०७६ बैशाख ५ गते
  Headlines :

  तमु समाज बेल्जियमको अध्यक्षमा नन्दा कुमारी गुरुङ

  संसार न्यूज संवाददाताचैत्र ११, २०७५

  तमु समाज बेल्जियमको अध्यक्षमा नन्दा कुमारी गुरुङ (दुर्गा) चयन भएकी छन् ।
  ‘प्रवासमा भाषा, संस्कृति,अस्तित्व, पहिचान र एकताको लागि सहकार्य तथा सद्भावमा हाम्रो सहभागीता’ भन्ने मूल नाराका साथ बेल्जियमको लुभेनमा २४ मार्चका दिन सम्पन्न भएको तमु समाजको दशौं अधिबेशनले संस्थाको इतिहासमा पहिलोपटक महिला नेतृत्व चयन गरेको हो ।
  १९ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको उक्त समाजको प्रथम उपाध्यक्षमा ओम राज गुरुङ, उपाध्यक्षद्धयमा गंगा गुरुङ, जुम काजी गुरुङ, महासचिवमा अनिता घले, सचिवमा सुबास गुरुङ, कोषाध्यक्षमा कमला गुरुङ, सहकोषाध्यक्षमा राजेन्द्र गुरुङ रहेका छन् ।
  त्यस्तै समाजको सदस्यहरुमा शुरवीर तमु, ओम प्रकाश तमु, जिवन्ती तमुस्यो, सरस्वती तमुस्यो, सुमित तमु, चोक कुमारी तमुस्यो, मन्दरा तमुस्यो, राज कुमार तमु, अम्बिका तमुस्यो र पुस्पा तमुस्यो रहेका छन् ।

  ३३१ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्