BizPati

 • आज : २०७६ बैशाख ६ गते
  Headlines :

  किरातीको ‘फूलको विज्ञप्ति’ बजारमा, मुनाफाको हिस्सा बालबालिकालाई

  संसार न्यूज संवाददाताचैत्र २४, २०७५


  साहित्यकार मिलन कान्छा किरातीको कविता सङ्ग्रह फूलको विज्ञप्ति बजारमा आइसकेको छ । इण्डिगो इङ्क नामक प्रकाशन गृह काठमाडौँले प्रकाशन र वितरण गरेको हो ।

  प्रायः कवितालाई धेरै लेखिने र कम बिक्री हुने विधाको रुपमा लिइन्छ । तर, फूलको विज्ञप्तिले यस भनाईलाई उल्ट्याउदै राम्रो बिक्री गरिरहेको छ । एक अन्तरवार्ताको क्रममा साहित्यकार किरातीले भनेका छन्, फरक र राम्रो सिर्जना ल्याउन सके कविताबाट करोड कमाउन सकिन्छ । उनले फूलको विज्ञप्ति पुस्तकको धेरै राम्रो रेस्पोन्स आईरहेको बत्ताएका छन् । पुस्तकको बिक्री मुनाफाको केहि हिस्सा रकमले ग्रामीण भेगका वालवालिकालाई शैक्षिक सामग्री पु¥याउनेसमेत उनले बत्ताएका छन् ।

  मिलन कान्छाको फूलको विज्ञप्ति चौथो कृति हो । उनका यसअघि प्रकाशित भएका कृतिहरु शान्तिको खोजी २०६१ कविता सङ्ग्रह, आँसुको बर्षा (वाम्बुले राई मातृभाषामा) २०६६ कथा सङ्ग्रह र संयुक्त २०६७ कविता सङ्ग्रह हुन् ।

  ११० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्