BizPati

 • आज : २०७६ बैशाख ६ गते
  Headlines :

  अमेरिकामा खेलकुद मन्त्री विश्वकर्मासँग अन्तरक्रिया (तस्बिर सहित)

  संसार न्यूज संवाददाताचैत्र २८, २०७५

   

  अमेरिका भ्रमणमा रहेका युवा तथा खेलकुद मन्त्री जगत विश्वकर्मासँग अमेरिकामा अन्तरक्रिया गरिएको छ ।

  डि सि, भर्जिनिया वाल्टिमोरमा एरियामा रहेका नेपालका पुराना तथा नयॉ ख्यातिप्राप्त अन्तराष्ट्रिय र राष्ट्रिय पदक विजेता खेलाडी, प्रशिक्षकहरू तथा खेलाडीहरूको विचमा सम्मान, भेटघाट तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रमका सम्पन्न गरिएको छ ।


  कार्यक्रममा मन्त्री जगत विश्वकर्मा, महावाणिज्यदूत प्रेमराजा महत, स्टेट डेलिगेट्स ह्यारी भन्डारी, प्रवासी नेपाली मन्चाका अध्यक्ष प्रभु थापा, एनआरएन अमेरिका खेलकुद विभागका चन्द्र लामा, नासोका अध्यक्ष गोपाल वि क, वानाका अध्यक्ष सुवोध विलास पन्त, ओएनएफ मेरिल्यान्डका संयोजक शेषकान्त खनाल, कास्की समाज अमेरिकाका महासचिव मदन सुवेदी, आईटिएफका संस्थापक अध्यक्ष राजकुमार थापा, पूर्व अध्यक्ष कूष्ण बलाल, राष्ट्रिय भलिवल टिमका पूर्व टिम क्याप्टेन सुनिल चौधरी, वक्सिगका पहिलो अन्तराष्ट्रिय पदक प्राप्त खेलाडी मनोज श्रेष्ठ, एभरेष्ट टाईकन्डोका सन्चालक पूर्व राष्ट्रीय खेलाडी तथा प्रशिक्षक माष्टर कुमार कार्की तथा कल्पना कार्की, उशुको अन्तराष्ट्रिय पदक विजेता खेलाडी विना खड्का लामा, तेर्सो गिनिजबुक रेकर्डर करॉते खेलाडी उज्ज्वल ठकुरी ,तेक्वान्दोका अन्तराष्ट्रिय पदक विजेता खेलाडी एनकुमारी चौलगाई, ज्ञान चुनार, क्रिषा कार्की लगायत विभिन्न राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय प्रशिक्षक तथा खेलाडीहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।


  ओएनएफ अमेरिकाका अध्यक्ष तथा करॉते खेलाडी प्रभु थापाको संयोजन रहेको उक्त कार्यक्रमको प्रत्यक्ष प्रसारण ई नेप्लिजवाट श्रीजन ताम्राकार र डि सि नेपालवाट सन्देश खड्काले गरेका थिए ।


  नेपाल भन्दा बाहिर रहेर खेलकुद मन्त्रीको उपस्थितिमा यति धेरै पूर्व र वर्तमान, राष्ट्रिय रअन्तराष्ट्रिय, खेलाडी तथा प्रशिक्षकहरूको विचमा सम्पन्न भएको यो नै पहिलो कार्यक्रम मानिएको छ ।

  ९२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्