BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  कन्या राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  कन्या (टो,प,पि,पू,ष,ण,ठ,पे,पो) :-

  प्रेम प्रस्ताव आउने समय देखिन्छ । विद्यार्थीको लागि समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । पत्रकारिता क्षेत्रमा लाभदायक समय रहेको छ । सन्तान सुखमा वृद्दि हुने समय रहेको छ । अनलाइन व्यवशाय फस्टाउदै जाने समय छ । शैक्षिक क्षेत्रमा गरेको लगानी लाभदायक रहने देखिन्छ । नया कामको शुरुवात गर्नको लागि समय अनुकुल रहेको देखिन्छ । भान्जाभान्जीको सल्लाहमा गरेको कामले सहजै लाभ मिल्ने समय देखिन्छ । पलम्बरको लागि समय अनुकुल देखिन्छ । पैत्रिक सम्पत्तिमा भएको बिबादले तपाइको पक्षमा निर्णय लिने समय देखिन्छ । गैरसरकारी संघसस्थाबाट मनग्य लाभ मिल्ने समय देखिन्छ तर सरकारी काममा भने हात नहालेको नै उत्तम होला । पर्यटन व्यवशायबाट लाभ मिल्नेछ ।

  तुला राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १४५८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad