BizPati

 • आज : २०७६ बैशाख ५ गते
  Headlines :

  कन्या राशी

  – ज्यो= दीपक सुवेदी (डबल गोल्डमेडलिष्ट) ९८४१२२३१२६, ९८०३८७९९७८साउन २२, २०७३

  कन्या (टो,प,पि,पू,ष,ण,ठ,पे,पो) :-

  साता उपलब्धिमूलक रहने छ । नाता कुटुम्बिक सम्बन्ध बढ्ने छ । भनेजति नभएपनि धनधातु एवं खजाना सम्पत्ति थपिने छ । सामाजिक कामकार्यलाई पनि समय दिनु सकिने छ । मान्छेलाई बोलीव्यवहारले आकर्षण गर्नसकिने छ तर शत्रुप्रभाव भने रहने देखिन्छ । क्रमशः शारीरिक एवं व्यवहारिक पुरुषार्थ बढेर आउने छ । कामकार्यमा मन लाग्ने छ तर अबरोध सृजना हुनेछ । व्यवसायबाट आंशिक आर्थिक उन्नति हुनेछ । बढी चाहना गरेको काममा अबरोध आउने देखिएको छ । बिहीवार मध्याह्न पछि अल्लि चनाखो हुन र बुद्धिले कामलिन पर्ने समय छ । कामकार्यमा अबरोध गर्नेहरु अग्रसर हुनसक्ने छन् भने आलोचनाको पनि सामना गर्न नपर्ला भन्न सकिन्न । विवादको पनि सम्भावना छ । शनिवार ज्ञानविज्ञान बढ्ने, अध्ययनमा मन जाने छ । सन्तती प्रेम बढ्नेछ । यो साता तपाईले भगवान सूर्यनारायण, गुरु गणपति, महावीर हनुमान एवं माँ बगलामुखी र भैरवदेवको स्तुति भक्ति उपाशना गर्नु फापकर हुनेछ ।

  तुला राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  २४०५ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्