BizPati

 • आज : २०७६ आषाढ ११ गते
  Headlines :

  सिंह राशी

  – ज्यो= दीपक सुवेदी (डबल गोल्डमेडलिष्ट) ९८४१२२३१२६, ९८०३८७९९७८साउन २२, २०७३

  सिंह (मा,मि,मु,मे,मो,टा,टि,टु,टे) :-

  साता सामान्य अनुकूल रहने छ । शुरुमा गर्नै खोजेको कामकार्यमा सफलता पाउन अबरोध आउने छ । व्यवसायिक तथा पेशागत कर्मक्षेत्रमा कठिनाईको अनुभूति हुनेछ । सोँच ठूलो हुने तर उपलबिध कम हुने सम्भावना छ । आश्वासनको पनि पूर्ण भरोसा नगरेको राम्रो हुनेछ । मंगलवार पछि भने व्यवसाय, उद्योगधन्दा, पेशा तथा कर्मक्षेत्रबाट राम्रो आम्दानी गर्नसकिने छ । साथसहयोग पनि मिल्ने छ । साताको अन्तिम खण्डमा आकस्मिक खर्चको बाबजुत अप्रत्यासित लाभ एवं उपलब्धि पनि हुनेछ । यात्रादिको संभावनालाई पनि गोचरले देखाइरहेको छ । स्वास्थ्यको भने ख्याल पुर्याउनु उचित हुनेछ । संयम एवं धैर्यता पूर्वक अवसरको सदुपयोग गर्नु बुद्धिमानी हुनेछ । तपाईले यो साता भगवान महावीर हनुमान र भैरवदेवको साथमा माँ बगलामुखीको स्तुति आराधाना उपाशना गर्नु शुभप्रद हुनेछ ।

  कन्या राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  २६१० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्