BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  सिंह राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  सिंह (मा,मि,मु,मे,मो,टा,टि,टु,टे) :-

  सत्रु बलवान हुने समय छ, विचार पुर्याएर मात्रै बोल्नु ठिक हुनेछ । साझेदारीमा गरेको काममा आफन्तबाट नै धोका हुनसक्ने समय छ । ठोस वस्तुको व्यवशाय फस्टाएर जानेछ । टेक्निकल क्षेत्रमा समय अनुकुल नै देखिन्छ । मावलीको सहयोगमा गरेको कामले लाभ दिने समय देखिन्छ । शैक्षिक क्षेत्रमा खासै लाभदायक समय देखिन्न । संचारमाध्यममा छाउन समय मध्यम फलदायी रहेको देखिन्छ । प्लास्टिक व्यवसाय तथा कच्चापदार्थको व्यवशाय फस्टाएर जाने समय छ । ठुला व्यवसायीको लागि भने खासै लाभदायक समय देखिन्न । यात्रामा चोटपटकको भय रहेको देखिन्छ । टेक्निकल इन्जिनियरको लागि समय उत्तम तथा फलदायी देखिन्छ । पाइल्सको समस्याले पिरोल्न सक्ने देखिन्छ ।

  कन्या राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १४२९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad