BizPati

 • आज : २०७६ आषाढ ११ गते
  Headlines :

  वृश्चिक राशी

  – ज्यो= दीपक सुवेदी (डबल गोल्डमेडलिष्ट) ९८४१२२३१२६, ९८०३८७९९७८साउन २२, २०७३

  वृश्चिक (तो,ना,नि,नि,नु,ने,नो,या,यी,यू)

  साता सामान्य रहने छ । शुरुमा व्यापार व्यवसाय एवं कर्मक्षेत्रमा आंशिक सफलता पाउन सकिने छ । विशेष ठानिएको काममा भने रोकावट आउनसक्ने छ । दाम्पत्य तथा प्रेमसम्बन्धमा सुधार आउने छ । अपेक्षित उपलब्धि हुन गाह्रो परेपनि लामो तथा छोटो दुरीको यात्रा हुनक्ने छ । मङ्गलवार पछि भने स्वास्थ्यमा मन्दि आउने छ । दीर्घरोगीले आहारविहारादिमा बढी ख्याल पुर्याउनु पर्ने देखिएको छ । गर्न खोजेको कामकार्यमा अबरोध आउनाले संघर्षको अनुभूति हुनेछ । चोटपटक आदिको भय देखिएकोले यात्रादिमा सावधानी अप्नाउनु उचित हुनेछ । शुक्र र शनिवार स्थिति सहज हुनेछ । सामान्य अपयशको बाबजुत काम कार्य एवं व्यवसायमा सुधार आउने छ । आस्तिक विचार बढ्ने छ । पेशागत क्षेत्रबाट केही लाभ मिल्ने छ । यो साता तपाईले भगवान गुरुगणपति र महावीर हनुमान एवं भैरवदेवको साथमा माँ इन्द्रायणीको आराधना उपाशना गर्नाले ग्रहजनित बाधाअड्चनलाई हटाउन तथा शुभफल बढाउन मद्दत हुनेछ ।

  सिंह राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  २५६३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्