BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  वृश्चिक राशी

  युवा ज्योतिष ऋषिराज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  वृश्चिक (तो,ना,नि,नि,नु,ने,नो,या,यी,यू) :-

  पराक्रम वृद्दि हुने समय रहेको छ । दाजुभाई तथा इस्टमित्र विचको सम्बन्ध सुमधुर हुने देखिन्छ । लामो समयको अन्तरालमा भेटेको साथीसँग मिठो गफका साथ समय व्यतित हुनेछ । आफन्तहरु तपाइको प्रसंसा गर्न थाल्नेछन । पन्छीको व्यवशाय फस्टाउदै जाने देखिन्छ । एकल भन्दा पाटनरको साथमा गरेको काममा लाभ मिल्ने देखिन्छ । काष्ठ व्यवशायमा समय अनुकुल रहेको छ । आर्मी–पुलिसको लागि समय उत्तम फलदायी रहेको देखिन्छ । राजनीतिक नेतृत्वमा तपाइको नाम थपिने समय छ । पुनर्निमाणको काममा लाभ हुने समय देखिन्छ । वाध्यवाधकको लागि समय अनुकुल देखिन्छ । बिपरित लिंगीको सहयोग उपयुक्त हुने देखिन्छ । कानको समस्याले पिरोल्न सक्नेछ  ।

   

  सिंह राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १३९६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad