BizPati

 • आज : २०७५ चैत्र १२ गते
  Headlines :

  मिथुन राशी

  – ज्यो= दीपक सुवेदी (डबल गोल्डमेडलिष्ट) ९८४१२२३१२६, ९८०३८७९९७८साउन २२, २०७३

  मिथुन (क,कि,कु,घ,ङ,छ,के,को,ह ) :-

  साता अधिकांश पक्षमा लाभकर रहने छ । शुरुमा समयको सदुपयोग गर्नाले बुद्धिविकास भई बुद्धि तथा ज्ञानात्मक पक्षमा सफलता हासिल गर्नसकिने छ । लेखन तथा अध्ययन र अध्यापनमा सफलता मिल्नेछ । क्रमशः शरीरमा आरोग्यलाभ हुने र कान्तिमा बृद्धि हुनेछ । जोश जाँगर र प्रख्याति बढ्ने छ । तर विशेष काममा भने अबरोध सृजना हुने सम्भावना छ । बुधदेखि शुक्रवारसम्म रङ्गरास बढ्ने छ । प्रेम अभिलाषीहरुको लागि समय अनुकूल रहेको छ भने दाम्पत्यसम्बन्धमा मधुरता थपिने छ । रमाइलो भ्रमण हुने सम्भावना छ । व्यापार व्यवसाय आदि पेशाकर्मबाट लाभ गर्न सकिने छ । शनिवार स्वास्थ्यमा मन्दता आउने र कामकार्यमा पनि अल्झन हुनसक्ने छ । आहार विहारमा ख्याल पुर्याउनु जरुरी छ । यो साता तपाईले महावीर हनुमान, गुरुगणपति र भैरवदेवको स्तुति आराधना गर्नु शुभफल बृद्धिदायक हुनेछ ।

   

   

  वृश्चिक राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  २४४५ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्