BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  मिथुन राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन २२, २०७३

  मिथुन (क,कि,कु,घ,ङ,छ,के,को,ह ) :

  दिदीबहिनीको सहयोगमा गरेको कामले लाभ मिल्ने छ । अनावश्यक कुराले मनमा अशान्ति छाउने छ । पुरानो रोग बल्झिने तथा यौन रोगले पनि पिरोल्ने समय देखिन्छ । जस्ता पाताको काम तथा आल्मुनियमको काममा लाभ मिल्नेछ । आफ्नै नजिकैका मित्रहरुबाट धोका हुनसक्ने समय हुनाले सचेत भएर अगाडी बढ्नु उत्तम हुनेछ । शैक्षिक क्षेत्रमा खासै लाभदायक समय देखिन्न । छिमेकीसँगको सहकार्य खासै उत्तम देखिन्न । सामाजिक न्यायको काममा लाभ मिलन गाह्रो नै हुने समय छ । मित्रतामा झै–झगडा उत्पन्न हुन सक्ने समय छ । नसाको समस्याले पिरोल्न सक्ने समय देखिन्छ । राजनीतिमा समय प्रतिकूल रहेको छ । बिलाशिताका वस्तुको खरिद तथा विक्रिमा लाभ हुने समय रहेको छ ।

   

   

  वृश्चिक राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १४१८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad