BizPati

 • आज : २०७६ आषाढ ११ गते
  Headlines :

  मिथुन राशी

  – ज्यो= दीपक सुवेदी (डबल गोल्डमेडलिष्ट) ९८४१२२३१२६, ९८०३८७९९७८साउन २२, २०७३

  मिथुन (क,कि,कु,घ,ङ,छ,के,को,ह ) :-

  साता मध्यम छ । शुरुका दिनमा अल्लि सावधानी अप्नाउनु पर्ने देखिएको छ । खर्च बढ्नसक्ने तथा मालसमान हराउन वा चोरी हुनसक्ने गोचरीय भय देखिएको छ, सावधानी अप्नाउनु होला । मङ्गलवारबाट वातावरणीय एवं परिवेशजन्य स्थितिमा सुधार आउने छ । व्यवसायिक उन्नति हुनेछ । मानसिक शान्ति एवं शारीरिक स्फुर्ति बढ्ने छ । स्वागतसत्कार पनि मिल्ने छ । लगानीको अवसर आइपर्ने छ । क्रमशः बोलीव्यवहारको प्रभाव बढेर जानेछ । वाकवृति हुनेहरुले समयको विशेष फाइदा उठाउन सक्नुहुने छ । नाता सम्बन्धको विषयमा माधुर्यता बढ्नेछ । व्यवसायिक लाभ भने हुनेछ । यो सामाजिक कार्यमा पनि सफलता मिल्ने छ । साता तपाईले महावीर हनुमान, गुरुगणपति र भैरवदेवको साथमा माँ बगलामुखीको स्तुति आराधना गर्दै अघि बढ्नु शुभफल बृद्धिदायक हुनेछ ।

   

  वृश्चिक राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  २७०२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्