BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  वृष राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरे,हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८साउन २२, २०७३

  वृष (इ,उ,ए,ओ,वा,वि,वु,वे,वो):- 

  भाग्यमा नया आयाम थपिने समय छ । धार्मिक कार्यमा सरिक बन्ने देखिन्छ । गुरुजनको सहयोग र सल्लाहमा गरेको कामले प्रसस्तै लाभ मिल्ने देखिन्छ । शास्त्रका ज्ञान लिनको लागि समय उपयुक्त रहेको छ । उच्च शिक्षाको लागि समय उपयुक्त र लाभदायक रहेको छ । सामाजिक काममा लागे अनुरुप नै प्रसस्तै मान–सम्मान मिल्ने देखिन्छ । विलाशिता वस्तुको खरिद–विक्रिमा समय अनुकुल रहेको छ । सरकारी तथा गैर–सरकारी सस्थाबाट लाभ मिल्ने समय छ । पर्यटन व्यवशायमा लाभ मिल्ने समय देखिन्छ । सिसा तथा प्लास्टिकको व्यवशाय फस्टाउने समय देखिन्छ । खोज तथा अनुसन्धानको क्षेत्रमा फड्को मार्ने समय देखिन्छ । पाइलटको लागि समय लाभदायक देखिन्छ ।

  मिथुन राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १४२४ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad