BizPati

 • आज : २०७६ आषाढ ११ गते
  Headlines :

  वृष राशी

  – ज्यो= दीपक सुवेदी (डबल गोल्डमेडलिष्ट) ९८४१२२३१२६, ९८०३८७९९७८साउन २२, २०७३

  वृष (इ,उ,ए,ओ,वा,वि,वु,वे,वो):-

  साता सुधारोन्मुख देखिएको छ । मानसिक एवं शारीरिक उमङ्ग बढ्ने छ । सामाजिक प्रतिष्ठा र मानसम्मान मिल्ने छ । लगानीको प्रस्ताव आउनसक्ने छ । स्वागतसत्कार मिल्नेछ । मनोरम वातावण तथा कार्यक्रम आदिमा सरिक हुनपाइने छ । अप्रत्यासित रुपमा बोलीको प्रभाव पर्नेछ । आकस्मिक रुपमा धनसंपत्ति जोडिने छ । परोपकार आदि सामाजिक कार्यबाट प्रतिष्ठा बढाउन सकिने छ । साताको अन्त्यमा शारीरिक पराक्रम बढेर आउने छ । विशेष काकमकार्यमा सफलता मिल्नेछ । खेलकुद् आदि प्रतिस्पर्धाजन्य काममा अग्रता हासिल गर्नसकिने छ । प्रतिष्ठा तथा प्रख्याति बढेर जानेछ । साथसहयोग पनि मिल्ने छ । समयको सदुपयोग गरी स्वकर्ममा रत्रहनु बुद्धिमानी हुनेछ । यो साता तपाईले भगवान सूर्यनारायणको साथमा महावीर हनुमान, गुरु गणपति एवं भैरवदेवको भक्ति स्तुति तथा उपाशना गर्नु शुभ फलदायक हुनेछ ।

  मिथुन राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  २४९८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्