BizPati

 • आज : २०७६ बैशाख ९ गते
  Headlines :

  रेखा थापा माओवादी छोडेर राप्रमा गएपछि यसो भन्छन् दीपकराज गिरी

  हामि त कलाकार जतातिर lighting , उतैतिर fighting

  संसार न्यूज संवाददातामंसिर २८, २०७३

  dipak-raj-giri

  २८ मंसिर, काठमाण्डौं । केही समयअघि माओवादी पार्टीमा प्रवेश गरेकी रेखा थापा सोमबार माओवादी केन्द्र परित्याग राप्रपा नेपालमा प्रवेश गरेकी छिन् । उनले पार्टी परिवर्तन गरेसँगै उनको चर्चा चुलिएको छ । कसैले सकारात्मक टिप्पणी गरेका छन् कसैले आलोचनात्मक ।
  पछिल्लो समय नेपाली चलचीत्र क्षेत्रमा राम्रै चर्चा कमाएका दिपकराज गिरी भने यसो भन्छन् आफ्नो फेसबुक मार्फत रेखा थापको बारेमा
  ‘रेखाजी राप्रपामा जाने रे …. यो समाचार सुनेर म त खुशि भए । हामि कलाकार एउटै फिल्म मा झुन्डिएर बस्ने बानि नै हूदैन । जन्मा ३० दिनको agreement हुन्छ । त्यो agreement खत्तम अर्काे फिल्मको सुटिग सुरू …कुरो क्लिएर छ …..फिल्म चेन्ज, हिरो चेन्ज । फिल्म ‘माओबादी’ को ठॉउमा फिल्म ‘राप्रपा’ । हिरो प्रचन्डको ठॉउमा हिरो कमल थापा । दलहरूले बिचार गर्नु पर्छ टिका लगाउनेहरूलाइ आफ्नो नसम्झ । टिक्नेहरूलाइ आफ्नो सम्झ ……. हामि त कलाकार जतातिर lighting , उतैतिर  fighting

  ६५७ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्