BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन ९ गते
  Headlines :
  Ad

  देउन तलब, बढाउन ढुकुटी

  संसार न्यूज संवाददातापौष ९, २०७३

  माननीय सांसदहरूको तलब बढाउने मागमा ऐक्यबद्धता दह्रो देखियो पाठकवृन्द । हालसालै सांसदहरूको सुविधा सम्बन्धि छलफल हुँदा एक दुई खान पुग्ने बाहेक अरु सबैको एउटै जोड रह्यो….यतिले कहाँ पुग्छ तलब बढाइदेउ…. !
  उता संसदमा तलब बढाइदेउ भन्दै सांसदहरूको नाराबाजी, यता सडकमा ढुकुटी बढाइदेउ भन्दै जनताको खबरदारी । हुनत जनताको के लाग्थ्यो र यो मुलुकमा ! परिवर्तन चाहिने…नेताहरूलाई सत्तामा पु¥याइदिने र सांसदलाई भत्ता खुवाउने काम न हो जनताको । तथापी महङ्गीले सांसद पनि थला पर्नु त भएन नी पाठकवृन्द । जतिदिन्छौँ देउ तर ढुकुटी हेरेर देउ । ढुकुटी बढाएर अरु थपे पनि त हुन्छ । खानेहरूले ढुकुटीको पनि चिन्ता मान्नु पर्यो नी ! कसरी ढुकुटी बलियो हुन्छ गम्नु पर्दैन र !
  हुनत हो बिचरा माननीयहरूलाई । “आर यु पार्लियामेन्ट, ह्वाइ यु राइडिङ दिस बस ! हाउ मच वोण्डरफुल थोत्रो कोट…” आदि इत्यादी भनेर जनताले सोध्दा लाजले भुतुक्क हुने बिचरा माननीयहरूलाई तलब त बढाउनै पर्यो नी पाठकवृन्द ! होइन र ?

  ६३८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad