BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  यस बर्षको सूचना प्रबिधि मेला भोलिबाट सुरु हुँदै

  राजेन्द्र बरालमाघ १२, २०७३

  logo (1)

  १२ माघ,काठमाडौं । कम्प्युटर एसोसिएसन नेपाल (क्यान)ले यस बर्षको सूचना प्रबिधि मेला ( Can Info-Tech) यहि माघ १३ –१८ सम्म काठमाडौंको भृकुटीमण्डपमा सन्चालन गर्ने जनाएको छ । क्यानका महासचिब बिश्वराम बलामिका अनुसार सूचना प्रबिधि,उपकरणहरुको प्रदर्शनी, क्यान महासंघ र ब्यबसायीहरुका बिभिन्न पक्षहरुका बारेमा मेलामा जानकारी गराइनेछ । अघिल्लो बर्षको तुलनामा सूचना प्रबिधिमा भौतिक रुपमा कुनै खालको परिबर्तन नदेखिए पनि सफ्टवेरमा र अन्य आन्तरीक कुराहरुमा ब्यापक परिबर्तन भएको छ, सो कुराको प्रत्यक्ष अबलोकन मेलामा गर्न पाईने छ । बलामीका अनुसार, यसपालिको क्यन मेलामा प्रबिधिको ब्यापक प्रयोग गरिने छ । गत बर्षको जस्तो अस्तब्यस्त पार्किङलाई मध्यनजर गर्दै बारकोडको प्रयोग तथा सिसि क्यामराको प्रयोग गरिने छ । क्यानले यस बर्ष ४ लाख अबलोकनकर्ताले मेलाको अबलोकन गर्ने अपेक्षा राखेको छ , गत बर्षका अबलोकनकर्ता तीन लाख त्रिसठी हजार थिए । मेला अबलोकन गर्न सर्बसाधारणलाई रु १०० बिद्यार्थीहरुलाई रु ५० र सञ्चारकर्मीहरुलाई सूचना बिभागको प्रेस पासको आधारमा निःशूल्क प्रबेसको ब्यास्था मिलाईएको छ ।

  २८९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad