BizPati

 • Ad
 • आज : २०७५ आषाढ ६ गते
  Headlines :
  Ad

  यी चार राशीका मानिसहरु सबैभन्दा प्रभावशाली हुन्छन्

  संसार न्यूज संवाददाताजेठ १, २०७४

  rashi4

  मेष राशी–अन्य सबैभन्दा उर्जावान, सक्रिय हुन्छन् । उनीहरु निरन्तर अगाडि बढीरहन्छन् । कसैले उनीहरुलाई अबरोध गरेमा उनीहरुलाई छोडेर अगाडि बढ्छन् । उनीहरु कसैलाई पनि भरोसा गर्दैनन् । उनीहरुको निर्णय आफ्नै हुन्छ । नकी अरुको निर्णयमा चल्छन् ।
  वृश्चिक राशी– वृश्चिक राशी भएका व्यक्तिहरु समर्पित र इमान्दार हुन्छन् । साथै उनीहरु विद्रोही स्वभावका पनि हुन्छन् । जसले उनीहरुसँग इमान्दारीता देखाउँछन उनीहरुप्रति समर्पित हुन्छन् । जो मानिसहले उनीहरुलाई झुक्याउन मनसायले संगत गर्न खोज्छन, त्यस्ता मानिसहरु यिनीहरुबाट टाढारहेकै राम्रो हुन्छ । वृश्चिक राशीका मानिसहरु धेरै भावुक हुन्छन् । त्यसकारण कहिलेकाँही उनीहरुलाई कुनैपनि दुःखको कुरा सहन गा¥हो परेको हुन्छ ।
  कुम्भ राशी– कुम्भ राशी हुनेहरुको सबैभन्दा बलियो पक्ष यो हो की उनीहरु कहिले पनि भावनामा बहकिएर निर्णय गर्दैनन् । उनीहरु अतिनै जिज्ञासु हुन्छन् । उनीहरु बुद्धिमान पनि हुन्छन ।
  मकर राशी– मकर राशीलाई सबैभन्दा उत्कृष्ट राशी मानिन्छ । किनकी उनीहरुको आत्ममा भावना नियन्त्रण गर्ने शक्ति हुन्छ । उनीहरुमा अरुभन्दा बढी सोच्ने शक्ति बढी हुन्छ । उनीहरु सधै सक्रिय रहन्छन् । उनीहरु आफ्नो उद्धेश्य पाउन सफल हुन्छन ।

  १०९१ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad