BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन ९ गते
  Headlines :
  Ad

  कतार नेपाली एकता समाजको लेवर सिटीमा एरिया समिति गठन

  संसार न्यूज संवाददाताआषाढ ५, २०७४

  उद्धव मगर दोहा कतार
  जुन १६ का दिन कतार नेपाली एकता समाजले सनैया ३८ लेवर सिटीमा एरिया समिति गठन गरेको छ । कतार नेपाली एकता समाजका बुद्धिजीवी विभागका सदस्य रेशम रोकको विशेष पहल र कतार नेपाली एकता समाजका अध्यक्ष लुमाकान्त पुनको प्रमुख आतिथ्यमा भएको उक्त भेलाले विभिन्न विषयमा छलफल र प्रशिक्षण गर्दै ११ सदस्यीय एरिया समिति गठन गरेको हो ।

  भेलामा एकता समाजका प्रथम उपाध्यक्ष मदन श्रीस र अन्य अतिथीहरुमा बुद्धिजीवी विभागका कोषाध्यक्ष अग्नीधर उपाध्यय र सनैया डी एरिया समितिका कोषाध्यक्ष थम्मन पुनको पनि उपस्थिती रहेको थियो । भेलामा उपस्थित सम्पुर्ण सदस्यहरुको परिचयबाट शुरु गरिएको कार्यक्रममा सहभागीहरुले कतारमा मजदुरहरुको अवस्था र कतार नेपाली एकता समाजको भूमिका लगायत नेपाली राजदुतावासको विषयमा पनि जिज्ञासा राखेका थिए । यस विषयलाई प्रमुख अध्यक्ष लुमाकान्त पुनले उपस्थित सम्पूर्ण मजदूर साथीहरुलाई स्पस्ट पार्नुभएको थियो । साथै विशेष अतिथीहरुले संगठित भएका एरिया समितिका पदाधिकारीहरुलाई बधाई तथा शुभकामना दिनुभएको थियो ।

  गठित लेवर सिटी एरिया समितिमा ११ सदस्यीय रहेको छ । जसमा अध्यक्ष, रेशम रोका (अर्घाखाची), उपाध्यक्ष, भक्तबहादुर पुन (बाग्लुङ्ग) सचिव, रोशन राई (झापा) कोषाध्यक्ष, उमबहादुर घर्ती (प्यूठान) सदस्यहरु :– क्रमस जितबहादुर परियार (पर्वत) मिनबहादुर परियार (पर्वत) पदन बूढा (बाग्लुङ्ग) लिला बुढा (बाग्लुङ्ग) लेखनाथ के.सी (कपिलवस्तु) गिबबहादुर थापा(गुल्मी) गोर बहादुर थापा (गुल्मी) रहेका छन् ।

  ५७१ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad