BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन ८ गते
  Headlines :
  Ad

  अचम्म लाग्न सक्छ ७४ वर्षिय वृद्धाले गाईको बाच्छो सँग बिहे गरिन् (भिडियोसहित)

  संसार न्यूज संवाददातासाउन ९, २०७४

  cambodia

  ९ असार, एजेन्सी । भन्ने गरिन्छ बाचुन्जेल सँगै बसन खुसी साट्न बिहे गर्नुपर्छ । हामीलाई विपरीत लिङगीको साथ चाहिन्छ तर्सथ मानव जातिमा बिहे निकै अपरिहार्य रहेको छ ।
  एउटा समचारले तपाईलाई अचम्म लाग्न सक्छ कम्बोडियाकी एक वृद्धाले गोरु सँग बिहे गरेकी छन् । आफ्नो श्रीमानको मृत्युबाट विक्षिप्त बनेकी ती ७४ वर्षिय वृद्धाले आफु त्यो बाच्छाको नजिक गएर उसको कानमा गएर म तेरो श्रीमान भन्दा उसले माया पुर्वक चुम्बन गरेको तथा उसले आफ्नो कुरा निकै ध्यान दिएर सुनेको बताएकी छन् ।
  ती महिलाले उक्त गाईको बाच्छालाई आफ्नै विस्तारामा लग्ने गरेकी छन् । उनले आफ्नो श्रीमान जिवित हुदा सिढी चढ्ने जसरी सिढी चढ्ने गरेको बताएकी छन् । उनले आफु बाचुन्जेल उक्त बाच्छालाई निकै माया गर्ने बताएकी छन् । उनले आफु मरेपछि पनि त्यो बाच्छालाई आफ्नो सन्ततीले पाल्ने बताएकी छन् । ती महिलाले बाच्छा सँग बिहे गरे सँगै हरेक दिन उनको घरमा सञ्चारकर्मीको भिड लाग्ने गरेको छ ।

  cambodian woman get marry with ox

  ४८६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad