BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन ८ गते
  Headlines :
  Ad

  ब्यूटीवाला गभर्नर

  संसार न्यूज संवाददातासाउन १२, २०७४

  गर्भनर पद धेरै थरीका हुन्छन् भन्ने कुरो धेरै पाठकबृन्दलाई जानकारी नै छ । एउटा गर्भनर भनेको नेपाल सरकारको आर्थिक सल्लाहकारका ? पमा वित्तीय सन्तुलनको भूमिका निर्वाह गर्ने अर्थात् सरकारको केन्द्रीय बैंकको प्रमुख पद हो भने अर्को गभर्नर भनेको प्रदेशका प्रान्तमा मुख्यमन्त्रीसँगै रहने पद हो । हुनत हाम्रा आदरणीय पाठकबृन्द पनि धेरै सामाजिक संघसंस्थामा सक्रिय रहनुभएकै छ । तपार्ईहरू समक्ष यो कर्केनजरले के नै फूर्ती लाउनु छ र र पाठकबृन्द तपार्ईहरू पनि लायन्स क्लबको गभर्नर भै सक्नु भएको होला ।
  तर, यहाँ भन्न खोजिएको वा जोड्न खोजिएको गर्भनर भनेको बिल्कुल फरक हो पाठकबृन्द । हाम्रा आदरणीय गर्भनर उर्फ तपार्ई हाम्ले चलाउने नोटमा सहि गर्ने मुन्छे… चिरन्जीवी नेपाल आफै पनि हेण्डसम मुन्छे हुन् पाठकबृन्द । उनी अन्तर्राष्ट्रियदेखि वित्तिय क्षेत्रसम्म र धर्म संस्कृति देखि सौन्दर्यशास्त्र सम्मका विज्ञ पनि हुन्् । शायद त्यहि भएरै होला द हिडेन ट्रेजर उर्फ ब्यूटी प्रतियोगिताका आयोजकले यो पटक प्रमुख अतिथि उनलाई नै बनाइ दिएछन् । शहरका धनीमानी, भद्र भलाद्मी र महिला सज्जन बृन्दहरू जाँचकी रहेको र डाउटर चिरन्जीवी मुख्य गनितो रहेको नेपाल सुन्दरी प्रतियोगितामा उनले सोधे ‘नेपालको आर्थिक समृद्धिमा महिलाहरूको भूमिका कस्तो हुन्छ ?’ पेशा अनुसार गर्भनरले सोधेको प्रश्न राम्रै हो पाठकबृन्द् । गणतन्त्रको सौन्दर्यता भनेकै अबको ब्यूटीवाला भनि त नहालौं तर उनले विषय त छिराए नी पाठकबृन्द होइन र ?

  २७६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad