BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन ८ गते
  Headlines :
  Ad

  तरीका यस्तो पो

  संसार न्यूज संवाददातासाउन १२, २०७४

  karke-najar-newजनप्रतिनिधि कहिले आउला भनेर प्रतिक्षा गरी बसेका सर्वसाधारण नेपालीलाई नयाँ जनप्रतिनिधि मिल्न थालेको छ, पाठकबृन्द ।
  बैंकको ब्याज तिर्दाको किस्तामा झैँ त नभनौँ सकेसम्म २ किस्तामै हुने गरी जनतालाई प्रतिनिधिको सुविधा मिल्दैछ पाठकबृन्द । बैशाख ३१ को पहिलो किस्ता लिन नै झण्डै १ महिना कुर्नुप¥यो पाठकबृन्द । भरतपुरले ?वाउनु ?वायो सबैलाई । शत्रुको कुरो गर्ने हो भने त शत्रु हँसाएकै हो । मित्रको कुरो गर्ने हो भने जीन्दगीभरीलाई पाठ मिलेको हो ।
  गाउँपालिकाको वार्ड अध्यक्षले १५ हजार खाने र बैठक भत्ता पनि प्रति बैठक ८ सय हुने भनेपछि बैठक र निर्णय धमाधम हुन थालेका छन् । बृद्धहरूलाई भत्ता बढाउने चुनावी प्रतिबद्धता पनि नाघेर भत्ता सुविधाको रोमान्चकारी प्रतिस्प्रर्धा हुन थालेका छन् पाठकबृन्द । संघीय तथा स्थानीय विकास मन्त्रालयले चिन्ता गरेर ?द्र सिंह तामाङले वक्तव्य नै जारी गर्नु प¥यो । एउटा गाउँपालिका न्यूनतम १८–२० करोड पुगेपछि, प्रतिनिधिहरूलाई तलब भत्ता मिलेपछि जनतालाई बाँड्न किन कन्जुस्याँई गर्नुप¥यो होइन त पाठकबृन्द ?

  २९२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad