BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन ८ गते
  Headlines :
  Ad

  टप मोडल ईन्टरनेशनलको ताज मिस तर्फ श्रेष्ठलाई तथा मिस्टर तर्फ विजयलाई

  संसार न्यूज संवाददातासाउन १५, २०७४

  studio
  टप मोडल ईन्टरनेशनल २०१७ को उपाधि मिस तर्फ अप्सरा श्रेष्ठले जितेकी छन् । शनिबार राजधानीको ब्लुबर्ड मल स्थित मुड्स लन्जमा आयोजित फाईनलमा १४ जना प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै श्रेष्ठले टप मोडल २०१७ को उपाधि जितेकी हुन् । यसै गरि मिस तर्फ नै रेश्मी सेन्चुरी फस्ट रनरअप भएकी भएकी छन् । यसै गरि मिस तर्फ नै हनिशा थापा सेकेन्ड रनरअप भएकी छन् ।
  यस्तै टप मोडल ईन्टरनेशनल मिस्टर तर्फको उपाधि चन्द्र प्रकाश राई (विजय)ले जितेका छन् । पुरुष तर्फका १४ जना प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै विजयले टप मोडल ईन्टरनेशनलको उपाधि जितेका हुन् । यस्तै मिस्टर तर्फ नै फस्ट रनरअप राज घिसिङ भएका छन् भने शंकर गुप्ता सेकेन्ड रनरअप बनेका छन् ।
  यसै गरि पराची    लामालाई मस्ट  ब्युटिफुलको अवार्ड प्रदान गरिएको छ ।

  art

  राजधानीको ब्लु बर्ड मलमा आयोजित फाईनलमा ३० प्रतिस्पर्धी सहभागी थिए । सहभागी ३० प्रतिस्पर्धी मध्ये उत्कृष्टताको आधारमा १० जना महिला तथा ५ जना पुरुषलाई फाईनल प्रतिस्पर्धाको लागि छनोट गरिएको थियो ।

   प्रतियोगिताको  आयोजना डिल्लीबजारमा रहेको  आर्टिस्ट स्टुडियोका सञ्चालक गिनिज भट्टराई र नरेश  भट्टराईले गरेका हुन् ।  प्रतियोगिताको कोरियोग्राफी प्रवेश गिरीले गरेका थिए । अविजेता मिस तथा मिस्टर तर्फका पतिस्पर्धीले नगद रु २५ हजार साथै ३ वटा म्युजिक भिडियोमा खेल्ने अवसर समेत पाउने भएका छन् । प्रतियोगितामा फस्र्ट तथा सेकेन्ड रनरअप भएका प्रतिस्पर्धीलाई नगद पुरस्कारले सम्मान गरिएको छ ।

  artist

  २१५३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad