BizPati

 • Ad
 • आज : २०७५ साउन ३ गते
  Headlines :
  Ad

  नेयमारले लेखे मेस्सी, सुआरेज र वार्सिलोनाको नाममा यस्तो भावुक सन्देश

  संसार न्यूज संवाददातासाउन २०, २०७४

  MSN

  २० साउन । स्पेनिश क्लब वार्सिलोना छाडेर फ्रेन्च क्लब पिएसजी सँग पाँच वर्षको सम्झौता गरेका नेयमारले आफ्ना वार्सिलोनाका सहकर्मी र स्ट्राईकरद्वय मेस्सी र सुआरेज तथा आफ्नो क्लब वार्सिलोनाको नाममा भावुक सन्देश लेखेका छन् । नेयमारले आफ्नो फुटबल आईडल मेस्सी भएको बताएका छन् । उनले मेस्सी तथा सुआरेजले आफुलाई भाई जस्तो गरेर माया दिएको बताएका छन् । उनले आज सम्मको समयको लागि मेस्सी र सुआरेजलाई धन्यवाद दिएका छन् । उनले मेस्सी र सुआरेजले आफुलाई धेरै माया दिएको र आफुले वार्सिलोना तथा क्याटालन सहरमा बिताएको ४ वर्ष आफ्नो करियरकै उत्कृष्ट क्षण रहेको बताएका छन् ।

  njr

  उनले विश्वकै उत्कृष्ट खेलाडी मेस्सीसँग खेल्न चाहेको कारण आफु वार्सिलोना आएको बताएका छन् । उले मेस्सीलाई विश्वकै उतकृष्ट खेलाडीको संज्ञा दिदै आफु मेस्सीको ठुलो फ्यान रहेको बताएका छन् ।
  उनले सुआरेजबाट धेरै कुरा सिकेको उल्लेख गरेका छन् ।
  नेयमारले आफु वार्सिलोनामा आउदा एउटा अपरिपक्व केटोको रुपमा वार्सिलोना आएको बताएका छन् । उनले वार्सिलोना आएपछि आफुले धेरै सिकेर एउटा परिपक्व बनेको बताएका छन् । उनले वार्सिलोना आफ्नो मनमा सधै भरि रहने भन्दै बाँकी कुरा यसको इतिहासले नै भन्ने छ भन्दै सन्देश टुंगाएका छन् ।

  १७४७ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad