BizPati

 • Ad
 • आज : २०७५ साउन ३ गते
  Headlines :
  Ad

  ईस्कोले रियलसँगको सम्झौता थप गर्ने

  संसार न्यूज संवाददातासाउन २६, २०७४

  isco

  २६ साउन, काठमाडौँ । रियल म्याड्रिडका सुपर स्टार इस्कोले रियल सँगको सम्झौता थप गर्ने भएका छन् । सन् २०१८ मा इस्कोको रियलसँगको सम्झौता सकिन् लागेको अवस्थामा २४ वर्षे स्टार मिडफिल्डरले रियल सँगको सम्झौता थप गर्ने भएका हुन् । नँया सम्झौता अनुसार ईस्को रियलमा सन् २०२३ सम्म रहने भएका हुन् । स्रोतका अनुसार नयाँ सम्झौता अनुसार ईस्को रियलको चौथो धेरै पैसा कमाउने खेलाडी बन्ने छन् ।

  alarcon

  गत सिजन रियललाई च्याम्पियन्स लिग र लालिगाको उपाधि दिलाउन महत्वपुर्ण भुमिका खेलेका इस्कोले निकै उत्कृष्ट भुमिका खेलेका थिए । यस्तै ईस्कोको उत्कृष्ट प्रर्दशनको मदतले रियलले यसै साता युनाईटेडलाई हराउदै युएफा सुपर कपको उपाधि समेत जितेको थियो ।
  रियलको उपाधि यात्रामा महत्वपुर्ण भुमिका खेलेका ईस्कोले महत्वपुर्ण खेलमा निर्णायक भुमिका खेल्दै आएका छन् । गत सिजन बेलको अनुपस्थितीमा रियललाई उपाधि जिताउन महत्वुपर्ण भुमिका खेलेका ईस्को रियलका सर्मथक माझ समेत निकै लोकप्रिय छन् ।

  ४२१ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad