BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन १३ गते
  Headlines :
  Ad

  जापानमा एक नेपाली विद्यार्थीद्धारा आत्महत्या

  संसार न्यूज संवाददाताभाद्र ५, २०७४

  deathbodyजापानमा अध्ययनरत एक नेपाली विद्यार्थीले आत्महत्या गरेकी छन् । मोरङ इटहरा घर भई ४ वर्ष अघि विद्यार्थी भिषामा जापान पुगेकी अनिता गौतमले आत्महत्या गरेकी हुन् ।
  जापानको मायाबाशी, गुम्बा केनमा ओमोते नासी सेन्मोन गाक्कोमा पढ्दै गरेकी अनिताले के कारणले आत्महत्य गरेकी हुन् भन्ने विस्तृत आउन सकेको छैन ।
  गौतमको आत्महत्याले जापानबासी नेपालीलाई मर्माहत बनाएको जापानबाट नरेन्द्र बस्नेत (दिनेश) ले जनाएका छन् । उनले भनेका छन् ‘ आज फेरि बिदेशी भूमिमा एक नेपाली चेलीले आत्महत्या गरेको खबरले मन विक्षिप्त भएको छ ।
  आत्महत्या समाधान हैन कायरता हो भन्दै गर्दा इटहरी नभएर इटहरा घर भई ४ बर्ष अघि विद्यार्थी भिषामा आइ हाल जापानको मायाबाशी, गुम्बा केनमा ओमोते नासी सेन्मोन गाक्कोमा पढदै गरेकी अनिता गौतम बहिनीले आत्महत्या गरेको घटनाले राष्ट्रिय बिपत्तिमा डुबेको मुलुक र त्यसको सहयोगको लागि केन्द्रित रहेको जापानको नेपाली समुदयालाइ फेरी सोकमा डुबाएको छ, बाढीले उठ्न नसकेको उनको परिवारको त के होला हालत ?’

  २०२ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad