BizPati

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७४ फागुन १३ गते
  Headlines :
  Ad

  मेस्सीको जादुयी प्रदर्सन, अन्तत तोडे बुफोन विरुद्धको गोलको खडेरी

  संसार न्यूज संवाददाताभाद्र २८, २०७४

  54191393
  २८ भदौ एजेन्सी । लिओनल मेस्सीको जादुयी प्रदर्सनमा   च्याम्पियन्स लिगको यात्रा जित बाट सुरु गरेको छ  । बार्सीलोनाको घरेलुु  मैदान क्याम्प नोउमा भएको खेलमा बार्साले इटालियन टोली युभेन्ट्स लाई ३-० गोल अन्तरले हराएको हो ।
  बार्साको जितमा लिओनल मेस्सीले २ तथा इभान राकिटिच ले १ गोल गरे ।
  मेस्सीले दुई गोल गर्नुको साथै  राकिटिचको गोलको लागि सहयोग समेत गरेका थिए ।  यो सँगै मेस्सीले वुफोन विरुद्ध गोल गर्न सफल भएका छन । मेस्सीले  यो  खेल भन्दा अघिका खेलहरुमा बुफोनले सम्हालेको पोस्टमा गोल गर्न सकेका थिएनन्  ।   वार्साले गत सिजन च्याम्पियन्स लिगको क्वाटरफाईनलमा बेहोरेको  पराजयको बदला लिएको  हो ।
  जित सँगै  बार्सिलोना समूह  डीमा ३ अंक जोड्दै   शिर्ष स्थानमा उक्लिएको छ ।

  २६०८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad