BizPati

 • Janata Bank

 • आज : २०७५ माघ ४ गते
  Headlines :

  अनसनमा ओली !

  संसार न्यूज संवाददाताआश्विन ८, २०७४

  दनादनमा र भनाभनमा भेटिइरहने ओली यतिबेला अनसनमा भेटिएका छन् पाठकबृन्द । आत्मनिर्भरता (पाइप–पाइपबाट ग्यास दिइहाल्ने), स्वाधीनता (नपुगे पनि भित्रकैले काम चलाउन भन्ने) र राष्ट्रियता र बुढेशकालमा मलामी बढाउने दाउ) को निकै बखान गर्ने, सम्माननीय पूर्वप्रधानमन्त्री कामरेड केपी शर्मा ओली समाजवाद प्राप्तिका लागि अनसनमा जाने घोषणा गरेका छन् ।
  ६ इन्च सफाइको वर्गशत्रु खत्तम अभियान हुँदै मालेबाट एमालेमा फड्को हानेका केपी ओलीले गणतन्त्र प्राप्तिका लागि कुर्वानी गरेको कारण प्रधानमन्त्री पनि खाइसकेका छन् पाठकबृन्द । भूइचालो पछिको विषय र जटिल अवस्थामा राष्ट्रवादको मिठो अनुभुति दिलाएका केपी ओलीलाई ठेलागाडा चढेर अमेरिका पुगिन्न भन्ने उखान जोडेर अझै गिज्याउने पनि गरिएको छ । जसले जे भनेपनि ओली कामरेडले नेपाली जनताको हाई–हाई पाइरहेको कुरा नमिठो लाग्नेले पनि पचाइसकेको छन पाठकबृन्द ।
  यतिबेला भने प्रसंग फरक छ पाठकबृन्द । ओली कामरेडको हाई–हाइलाई छायामा पर्ने गरी डाउटर केसीको अनसन व्यापक बनेको छ । ओली भन्दा डाक्टर राष्ट्रवादी भन्ने आवाज दहरो बन्न थालेको छ । शायद त्यहि भएर होला डाउटरलाई पनि जित्ने गरी ओली कामरेडले पनि भनिदिए ‘म पनि अनसनमै बसुं ?’

  ४७३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्